Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha egyfolytában...

Mit tegyek, ha egyfolytában "zaklatnak"? Nekem már kissé terhes ez a kapcsolat, nem is szeretném folytatni, de egyszerűen nem érti meg sem a tőmondatokban válaszolást, sem a nemválaszolást.

Figyelt kérdés

Ha nem válaszolok a leveleire, akkor megjelenik az ajtómban, hívogat, lesi hogy mikor jövök ki a munkahelyemről és ott vár. Csak szerintem rögeszmés ez? Hogyan lehet leépíteni az ilyet anélkül, hogy megbántanám? Elég kis városban lakunk, mindenki ismer mindenkit, ő pedig négy utcányira lakik tőlem, úgyhogy eltűnni sem tudnék. Szomszédom is a barátnője. Mit lehet tenni ilyenkor? Már teljesen kikészültem.

26/L


2014. szept. 29. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én zaklatóm a másik utcában lakik. Egy ideig próbáltam a beszélni vele, hogy fejezze be, oda járt hozzánk, volt, hogy kora reggel becsöngetett majd elment, volt hogy éjfélkor a szobám előtt parkolt, munkahelyemre kijárt, sms-ben zaklatott, ha volt pasim, és látta a kocsiját a házunk előtt, felhívott hogy kivel vagyok, stb... kinyomtam rá a telefont, és levegőnek kezdtem el nézni. Mindenhol tiltottam és már nem beszélek vele többet arról hogy kopjon már le rólam, ja és van neki barátnője, de annyit tudok, hogy ovis korunk óta szerelmes belém. Tedd azt, hogy semmibe nézed, ne köszönj neki, nézz el oldalra ha meglátod, csinálj úgy mintha levegő lenne. Egy idő után észre veszi majd magát.
2014. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh a te helyzeted sem lehetett könnyű... De tényleg segít az, ha levegőnek nézem? Nekem úgy tűnik nem ért belőle. Nem fog csak még jobban kiakadni, hogy vele nem törődnek és rátesz két lapáttal a zaklatásra? :/
2014. szept. 29. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha végképp semmi nem segít, megmondod neki, hogy feljelented zaklatásért. Ez általában használni szokott.
2014. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én is fenyegettem azzal hogy feljelentem, volt hogy szóltam apámnak, ő is beszélt vele, nem hatottak ezek. Utána úgy voltam vele, hogy nem foglalkozok vele, egy ideig folytatja, de utána bele unt, és most ott tartunk hogy engem kerül. Ja és megmondtam neki azt is, ha nem hagyja abba, akkor elhíresztelem mindenkinek miket csinál. Ez is hatásos.
2014. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!