Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel vágjak vissza neki vagy...

Bomber831 kérdése:

Mivel vágjak vissza neki vagy hogy oldjam meg ezt a problémát? 14L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hat talan belekezdek a legelejen

Elsőbe átmentem egy új iskolába új barátnők stb. És szerelmes volt belém az osztály leghelyesebb fiúja, és énis belé, negyedikbe ossze is jottunk (mondjuk ez eleg vicces de lenyegtelen)

Kozben a barátnőm szerelmes volt ebbe a fiúba, a fiú már kiszeretett belolem de en meg mindig szerettem en hulye egy szerelmes levelet dobtam be a hazahoz es megutalt, es ez a baratnom egyre szebb lett, otodik hatodik korul mar festette magat meg szep hosszú egyenes haja van és a fiú belé szerelmes, meg lassan már mindenki és kozben mi legjobb barátnők lettünk de hetedik nyolcadik felé egyre több lett a veszekedés, hazudozás, (per pillanat is összevagyunk veszve) ráhagytam miatta a focit mert úgy gondoltam en mar nem tartozok ahhoz a kozosseghez es mar mindenki vele baratkozott, szinte egyedul maradtam,kkirandulason kikozositettek neki hala, mindegy túléltem nagy nehezen aztan a kovetkezo kirandulasra nem jott es en lettem megint a kozeppontba a fiúk koreben ez mar hetedikben volt, teljesen jól éreztem magam, most nyolcadikos vagyok es megint maga kore keritett mindenkit es o van a kozeppontban.

Foldrajzbol be kell vallani eleg rossz vagyok es o ezt pontosan tudja, es egy szep piros egyest kaptam miatta, meg annak a fiúnak lajkolgatja a kepeit aki nekem tetszik, azért hogy idegesítsen meg beszamol h rairt egy fiú h szerelmes belé meg stb. Es enn nemtudom feltekeny vagyok es szeretnek mar enis a kozeppontban lenni, nemtudom valami tanacsot kerhetek? Vagy esetleg nemtudom neki olyan jo az alakja is, 50 kiló 165 cm és elég nagyok a mellei amit altalaban mindig neznek a fiuk, en duci vagyok 67 kiló 167 cm barna hullamos hajú es nemannyira nagyok a melleim, festem magam de csak szempillaspirált használok, nemtudom hogy mit tegyek, valószínűleg sokan hülyének fognak nézni de nem oltásokat kérek!


2014. szept. 30. 20:53
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy értelme van a csiki-csukinak, szerintem ha bajotok van egymással beszéljétek meg. A korodból és leírásból ítélve hamarosan végzel ezzel a sulival, nem igaz? Új osztály, új emberek. Ne rágd magad a csaj miatt, mindig van aki jobb nálunk valamiben, a normális barátokkal foglalkozz, akár az osztályban, akár, ha sportolsz valamit és onnan ismersz embereket, akkor velük, fel a fejjel
2014. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom es igen mar alig varom h uj osztalyom legyen :)
2014. okt. 5. 19:59
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ne barátkozz vele, látszik hogy csak azt akarja megmutatni, hogy (szerinte) jobb nálad. Az ilyen nem barátnő, ha meg nem tudtok erről beszélni, akkor pláne felesleges fenntartani a kapcsolatot. Lehet, hogy kívülről szép, de az csak a külső. Lehet, hogy bámulják a fiúk de hiába, ha nem lehet vele elbeszélgetni, viccelődni, stb... Próbáld még kibírni ezt az évet, jövőre új hely, új emberek. Találsz majd új barátnőt és szerelmes is :) Kitartás ;)

2014. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh koszonom :)
2014. okt. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!