Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok nekem segiteni van egy...

WestBerg kérdése:

Tudtok nekem segiteni van egy lany az osztalyomban aki nagyon tetszik nekem de nem merem megszolittani. Hogyan tegyem az elso lepeseket hogyan ismerjem meg kozelebbrol? 13/f

Figyelt kérdés

#Osztlytars
2014. okt. 4. 06:41
 1/4 anonim válasza:
2014. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Legyél kedves, jó vele, legyél jópofa, figyeld meg hogy milyen a természete, és aszerint alkalmazkodj, meg majd kialakúl.
2014. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Boldog Dorina válasza:
Először csak valamit kérdezz tőle pl: mi volt a házi nem figyeltem? :D vagy valami ilyesmit....Aztán beszélgess vele legyél vele kedves vicces,illeszkedj hozzá...
2015. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Boldog Dorina válasza:
Először csak valamit kérdezz tőle pl: mi volt a házi nem figyeltem? :D vagy valami ilyesmit....Aztán beszélgess vele legyél vele kedves vicces,illeszkedj hozzá... tudom egy kicsit későn küldtem de bocsi :D
2015. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!