Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom hogy mondjam meg...

Nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nem szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
"Drágám!Úgy érzem elmúltak az érzéseim,már nem szeretlek"
2014. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van itt egy hatalmas kérdés. Jól átgondoltad? Egyrészt, a kiírt kérdésedből ítélve, ez ember nem fontos neked annyira, hogy felpezsdítsd mellette az érzést. Vagy átfogalmazva, az előző mondat végére tegyél egy kérdőjelet. Ilyenkor általában ez van... Hirtelen el akarunk hagyni valakit (kivétel ha már hónapok óta ez van benned és semmi sem változott). Velem ezt tette exem. Utána még 4 hónapon át aktív része volt az életemnek, mert kiderült, hogy mégis szeretett, de annyi mindent csinált, hogy mára már tényleg nem működünk. De még most, hogy nem beszélünk, csak éppenhogy, szintén játssza a huzavonát. Ha tudod jól, hogy nem akarod visszahozni mellette az érzést (mert fiatal vagy teszem azt, vagy mert tudod, hogy nem ő a nagy ő, ha tudod, hogy nincs értelme) akkor ülj le vele és mond el neki, hogy kicsim nagyon szerettelek mindig is, de úgy érzem ez nem működik, nekem másra van már szükségem, azt hiszem, tovább kell lépni neked és nekem is. Ha ebben nem vagy teljesen biztos, akkor azt mond el neki, hogy tennetek kell valamit, ami elpezsdíti az egészet.
2014. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!