Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valakinek kedve barátkozni...

Van valakinek kedve barátkozni? 22 éves, rock zene kedvelő, elvont, lányka vagyok :3.

Figyelt kérdés

Nincs kivel beszélgetni...

Van egy barátom, de hát azt tudjátok, hogy a kedvessel nem mindent lehet megbeszélni, hö hö.


Szóval, szeretem a rajzfilmeket, a horrort, a sci-fit, az adventure video játékokat, a horror játékokat, magamnak csinálni a dolgaimat (szappant, ruhát, stb), a rock zenét, a metalt, a folkot, az industrialt, a cybergothot satöbbi :D.

Szeretek teázni, inkább macskás vagyok, de a kutyákat is szeretem, gyűjtöm a medvéket.

Nem szeretem a meleget, nem szeretnék a déli országokban nyaralni, szeretem a hazámat nem akarok elköltözni az országból, de szeretnék világot látni legfőképpen Skandináviába mennék északra, Finnországba főleg.

A zöld a kedvenc színem, buci vagyok egy kicsit, sokszor vagyok szomorú, képes vagyok megkönnyezni egy szép dalt, és egy nem szépet is.


Van még, de egyenlőre ennyi is bőven elég :D.

Ezen a címen megtaláltok: khyr@freemail.hu



2014. okt. 4. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Korkülönbség mennyit számít? :)
2014. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A kor csak egy állapot, én ilyen vagyok már 10 éve és még 30 év múlva is ilyen leszek :D.

Ha addig öngyilkos nem leszek.

Úgysem társat keresek, az már van :3, úgyhogy nem számít xD.

2014. okt. 4. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy jó kapcsolatban pont a kedvesed az, akivel mindent meg lehet beszélni.
2014. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja hogy nem társat? bele se kezdjünk :DD
2014. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

pedig egy jó kapcsolatban bla bla bla bla...

Ami őt érinti azt megbeszélem vele nem titkolózom, nem sunyizok a háta mögött, de nem is beszélek meg vele olyan dolgokat hogy mért bőgtem el magam egy zenén mert nagyon nem érdekli ő egy férfi én meg egy nő, neki is szüksége van férfi társaságra nekem meg nőire lenne szükségem, de hát nekem nincs barátnőm, neki meg vannak barátai, ő beszélget én nem.

Lányok jelentkezését várom főleg, de mivel ilyen lányka nagyon ritka ezért lejjebb adom, lehet fiú is.

2014. okt. 4. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ezután a kicsit sem sértő mondat után aztán várhatod a fiúk jelentkezését szerintem, főleg, hogy egy idegen fiút meg pont miért érdekelne a te mindenféle magán(y)ügyi problémád?

meg, hogy elsírtad magad egy számon? oké, de mit kell ezen megbeszélni...

2014. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most írtam hogy nem kellenek fiúk :D
2014. okt. 4. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"Lányok jelentkezését várom főleg, de mivel ilyen lányka nagyon ritka ezért lejjebb adom, lehet fiú is." ?
2014. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, nem érdekli bla bla bla... ő egy férfi, bla bla bla...

#3-mal értek egyet. Egy valamire való kapcsolatba nem csak a d*gás meg a közös vacsorák, meg a bulik tartoznak bele.

Tudod, attól, mert valaki férfi, még rendelkezhet némi empátiával, és érzései is lehetnek.

Egy normális kapcsolatban legalábbis simán el lehet beszélgetni arról, hogy mitől vagy szomorú, miért érzékenyültél el egy dalom, filmen, stb. Ez is egy valamire való kapcsolat része.

2014. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy valamire való kapcsolatban akkor senki nem kell csak a fiú meg a lány és senki más az ég egy adta világon. Ez szép.
2014. okt. 4. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!