Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eldobtak és most egyedül...

Eldobtak és most egyedül vagyok (? )

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm játszi könnyedséggel kidobott, mert neki új baráti köre van. Vannak rajta kivül is barátaim, de nem olyan jó barátok, inkább osztálytársak. Nagyon szeretnék végre legalább egy jó barátot, aki nem fog csak úgy eldobni, és megért, őszinte lehetek vele. Persze ez forditva is igaz lenne. Mivel nem vagyok túlságosan eljárós, bulizós, nincs sok lehetőségem a barátkozásra. Ezt a lehetőséget választottam elkeseredésemben.

16 éves lány vagyok. Budapest környékén élek, pesten tanulok. Művészeti iskolában tanulok. A stilusom nem hétköznapi. Szeretek irni, olvasni, rajzolni, filmeket nézni. Leginkább rockot hallgatok, szeretem a koncerteket, fesztiválokat.

Ha valaki (lány) szeretni barátkozni az nyugodtan irjon üzenetet :)



2014. okt. 4. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú nem jó ? :/
2014. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán, mert van barátom, és egy újabb fiú az életemben csak féltékenykedéshez vezetne :/
2014. okt. 4. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha bulizós lennél se lenne több barátod hidd el.Én "bulizós" vagyok havi 1x-2x nagy ritkán 3x is megyek bulizni. Legjobb barátnőmmel megyek és ő hív még 1-2 lányt magával.Jó velük össze ismerkedtem,de mind olyan,hogy ha csak én hívnám őket nem jönnének.

Persze legjobb barátnőmön kívül szeretnék még több barátod,havert.Legjobb barátnőmnek van barátja aztán nem ér rám állandóan.Meg a melóhelyén is hétköznap van szabadnapja.El is költözött.Szóval vele már ritkában találkozok.Így jó lenne pár új ember.

De elég nehéz ismerkedni úgy,hogy a 4 fal közt ülök.Napi 3x leviszem a kutyámat és annyi.

Heti 1x találkozok legjobb barátnőmmel.


Amit ajánlottak nekem is ismerkedéshez, vmi sport vagy hobbival kapcsolatban,a lényeg közös érdeklődésű emberekkel kell ismerkedni :)

Gondolom suliba jársz,akkor ott.

Én dolgozok,de velem egy korúak nincsenek vagyis van egy srác,vele elvagyok.Talán ha nem lenne barátnője össze is tudnék vele jönni :)



22/L

2014. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még hozzá tenném,hogy én is jó részt lány barátokat keresnék.Bár nekem nincs párom.De tudom,hogy nálam fiú-lány barátság nem működne.
2014. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 miss.cs válasza:
Hidd el hogy még lesznek barátaid pl azokkal az osztálytársakkal akikkel jobbavagy meg ilyen helyeken nem jo baratokat keresni mert most lehet hogy egy 40èves öreg fószer vagzok aki elakar rabolni ez megeshet a leg jo szábdékubb emberrel is amugy én is azokat a dolgokat birom mint te rajz rock stb bár kicsit fiatalabb vagyok mint te de nekem se megz ez a barát téma persze volt már legjobb barátom de nekem se megy és kicsit rideg is vagyok elsõre elég fura ember de az a tapasztalatom hogy ha valakit akivel csak joba vagy es beszelgettek sokat egy idõ után már hív majd minden rendben lesz ne agogy
2014. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!