Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinál ilyeneket a...

Miért csinál ilyeneket a barátnőm?

Figyelt kérdés

Hétvégén egyik este sürgősen találkozni akart velem a barátnőm, azt hittem nagy a baj, rögtön rohantam is hozzá. Onnan elmentünk a boltba, nem mondott semmit. Vett nagyon erős alkoholt magának. Majd hirtelen ezt zúdította rám: " A barátnőm hetek óta nem válaszol, nem keres. Úgy érzem nem akar az a ... többet velem beszélni, ma este leiszom magam, folyton sírógörcseim vannak."

Mint kiderült a másik barátnője nem foglalkozik vele, és emiatt maga alatt volt. Beszéltünk pár apróságról, de lehetett látni hogy gondolatban máshol van. És folyton csak róla beszél. Meg hogy ha nem jelentkezik, azt nagyon meg fogja bánni, tenni fog arról hogy rossz legyen neki. Komolyan egy kicsit megijedtem.


2014. okt. 6. 11:28
 1/5 csabika1971 ***** válasza:

Ezt most nem értem feltettél egy kérdést, majd alább meg is válaszoltál rá.

A barátnőd vigasztalódni hívott, hogy valakinek ki panaszkodhassa magát.

De részben erre is vannak a barátok. Nem?

2014. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem konkrétan nem esett az jól, hogy egész végig a másik barátnőjéről beszél, és már hetek óta ez megy. az más, ha van pasija, és arról panaszkodik, de mi közöm ahhoz, hogy a másik barátnője nem beszél vele, meg hogy ezért leitta magát akkor este?
2014. okt. 6. 13:45
 3/5 csabika1971 ***** válasza:

Ja hogy te megsértődtél, hogy nem te vagy a legjobb barátnője?

Hát ez van. Előfordul nem is ritkán, hogy ha valakit legjobb barátjának tart az ember, akkor ő nem ugyan így gondol ránk.

De hát ez van el kell tudni fogadni.

2014. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem sértődtem meg, csak rosszul esett hogy egy ilyen dolog miatt ugráltat folyton. megírja, fontos a dolog, találkozunk, majd jön azzal, hogy az a nő nem beszél már vele. ezért sírógörcsei vannak, meg piál. nem értem ezt. nem pasival szakított, akkor megérteném a reakcióját.
2014. okt. 6. 14:07
 5/5 csabika1971 ***** válasza:

Ez tudod úgy van mindig mindenkinek a saját problémája a legfontosabb. Másé meg bagatel.

Ő ezt tragédiaként élte meg, ha te még nem is látod annak. Biztos marha sok gondja van, ha ilyen semmiség ilyen nagy tragédiának számít nála.

2014. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!