Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ettől még lehet igazi a...

Ettől még lehet igazi a barátságunk?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan képet láttam már, hogy "legjobb barátnők: hosszú idő után is ugyanott folytatják" meg hogy "nem kell minden nap beszélni".

Van egy lány akit én a legjobb barátnőmnek tartok és már az rosszul esik ha pár napig hanyagol. Akkor most nem az igazi barátnőm, vagy mi? :( Mert én tényleg nagyon szeretem és pont ezért szeretnék vele minél többet beszélni.


2014. okt. 11. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Miòta vagytok barátnők?
2014. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kb egy éve meg úgy 4-5 hónapja.
2014. okt. 11. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ mitől hanyagol.Amúgy valóban nem kell minden nap beszélgetni.Ez egyén függő is. Én barátnőm olyan,hogy minden nap tudni akarja mi a helyzet velem,ezt megszoktam és én is ilyen lettem.Amikor pár napig 1-2 szót váltunk.Nekem is hanyagolásnak tűnik.De nem az. Dolgozik,párkapcsolatban él, vezeti a háztartást.Megértem,hogy nincs annyi ideje trécselni.De amikor tud ír,hív,keres. De általában max 1 napig ha nem szoktunk beszélni.Mindig írunk egymásnak.

Na meg nem mindenki igényli,hogy minden nap beszéljen a legjobb barátnőivel/barátaival.

Itt olvastam,hogy vki a legjobb barátnőjével heti 1x beszél és 2-3 hetente találkoznak és teljesen rendben van minden. Szóval azért mondom,hogy egyén függő a dolog.Te lehet,hogy jobban igényled a társaságát.De ő annyira nem,de ettől még lehet igaz a barátságotok!!!!

2014. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egyén függő. Ha igaz a barátságotok,akkor attòl még fontos vagy neki,mert nem keres állandòan. Ne fojtsd meg,hagyj neki teret,én ebbe már majdnem belebuktam egyszer...
2014. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!