Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy erősíthetnénk meg a...

Hogy erősíthetnénk meg a barátságunk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mármint lehet hogy jövőre már csak havonta 1-1 alkalommal láthatjuk egymást. Mit tegyek, hony ne felejtsen el?
2014. szept. 18. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik a világon telefon, sms, skype+videóhívás, facebook. Nem olyan hű de rohadt komplikált ma kapcsolatot tartani. Ha akarjátok, meg tudjátok oldani, ha nem, hát nem.
2014. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Különlegescsajszi ***** válasza:
Úgy,hogy ha elszeretitek egymás pasiját!:D
2014. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Különlegescsajszi ***** válasza:
Akkor biztos elfelejt egy életre! :DDDDD
2014. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy lehet,hogy amikor találkoztok az igazán tartalmas legyen,sok programmal.
2014. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

gondolom elköltözik valamelyikőtök.. idő és pénz kérdése lesz a találkozótok? ha nagyon fontosak vagytok egymásnak, akkor szánjatok mindkettőt a másikra

időt és pénzt is, és találkozzatok amikor csak tudtok

délután írjatok mindennap a másiknak, beszéljetek telefonon skypeon, fontos hogy mégha messze is lesztek, midnig tudjatok mindent a másikról:) mintha ugyanúgy lenne minden

2014. szept. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket főleg az utolsónak mert az volt a legértelmesebb! :)
2014. szept. 19. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen amúgy az a legfontosabb,hogy minél sűrűbben beszélgessetek,hogy tudjátok mi történik a másikkal.

Amikor meg tehetitek találkozzatok,legyen tartalmas a találkozó :)


Én barátnőm beköltözött Pestre és hiába csak HÉV-el kell menni.De 40 perc 40 perc nem tudunk mindig átugrani egymáshoz(eddig 5 percre lakott).Főleg,hogy ő is, én is dolgozunk.

Sajnos neki olyan munkája van,hogy hétvégén is dolgozik és hétköznap kap többször szabadnapot.Aztán hiába szabadnapos,ha én dolgozok és későn érek haza.

Így elég nehéz megoldani a találkozókat.Most is beteg lett aztán nem ment melózni hétvégén és bementem tegnap Pestre meglátogatni.


Amikor legutóbb találkoztunk akkor beültünk kajálni,beszélgetni az Árkádba.Elmentünk moziba.Fel mentem hozzá aztán iszogattunk kicsit.Csak hát kár,hogy tömegközlekedéshez vagyok kötve és 23:30kor el kell tőlük indulnom,hogy elérjem az utolsó Hévet.


De a lényeg,hogy hiába 2-3 hetente találkozunk pár órára próbáljuk jól eltölteni.Na meg emellett minden nap beszélünk telefonon.Szóval tudjuk kivel mi történik :)

2014. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:nagyon sajnálom, hogy csak ilyen rikán találkozhatsz a barátnődddel, mer ha valaki akkor én tudom milyen jó ha az embernek van legjobb barátnője. Szerintem akkor mi is mágpróbáljuk még kihasználi, hogy egyszer-egyszer találkozhassunk, mert azt nem tudnám elviselni ha megszakítanánk a kapcsolatot.
2014. szept. 22. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!