Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kerül a barátom haverja? Miért?

Kerül a barátom haverja? Miért?

Figyelt kérdés

a párom egyik legjobb haverja szerintem kerül engem. írom miért gondolom így, a kérdésem az, hogy szerintetek ha így van miért van így, ha nem akkor paranoiás vagyok :D


pár éve vagyunk együtt a barátommal és mielőtt jártunk is tudtam, hogy bejövök ennek a havernak, csak épp még a barátomat se ismertem.


és amikor összejöttünk akkor is mondta ez a haver, hogy jól járt velem a barátom, és sokkal jobb csaj vagyok, mint a párom exe.


meg észrevettem..bár ez a barátomnak nem tudom, hogy nem tűnik fel..de ez a fiú, amikor egy társaságban vagyunk sokszor rajtam felejti a tekintetét, és nemcsak én beszélem be magamnak, sokszor ilyen "gyengéden" néz rám. akármilyen hülyén hangzik z máshogy nem tdom leírni.


tehát tény, hogy valamilyen szinten tetszem neki, de most ezzel úgymond semmi baj sincs, meg barátom is tudja, hogy szerintem, hogy mint nő tetszem ennek a fiúnak..


bevallom őszintén, hogy engem kicsit zavar.. és feszélyez..


de a lényegre rátérve, ettől az évtől kezdve elkezdtem a főiskolát és ő is heti pár alkalommal azzal a járattal szokott menni, mint én.

az első hónapban mindig mellém ült le. ami meg i lepett bevallom, hiszen hiába egy társaság nem beszélünk túl sokat. de amúgy jól is esett, hogy kicsit haverkodik.


meg először azt hittem, hogy csak azért ül mellém mert máshol nincs hely, de volt hogy az egész járaton csak én voltam méfg, mindenhol full üres hely..és mégis mellé, ült. vagy azt hiszi, hogy a barátja bnője mellé kötelező leülni?:D tőlem elmehet mellettem és leülhet máshova nem sértődök meg..


aztán most meglát és már felém se megy, nemhogy leüljön mellém :D inkább leül legelöl csak velem ne kelljen találkozni, na ez kicsit rosszl esett.

és érdekel, h csak én vagyok paranoiás vagy valami oka, h "kerül"?


amgy eddig mindig értelmes témákról beszélgettünk, és nem vagyok azaz idegesítő személy.


vélemény?:D


2014. okt. 13. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy ilyen hosszú lett, amúgy egy idősek vagynk. én 21 leszek ő 21.
2014. okt. 13. 14:41
 2/3 manó1235 ***** válasza:
Szerintem pont azért kerül téged mert tetszel neki még sem akarja tönkre tenni a te és a párod kapcsolatát így jobbnak látja ha semleges marad.
2014. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem..hát nekem akkor is semlegesnek marad ha akármi van. max neki nem vagyok az akkor
2014. okt. 13. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!