Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik haverja kérdezte tőle, hogy mért ad nekem pénzt, erre ő azt mondta, h "mért ne pénzelhetném a k_rvámat" szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szerintem nem gondolta komolyan csak viccnek szánta, de szerintetek ettől még szerethet engem? mit kéne tennem, mert akkor nem mondtam semmit, szóljak neki h megbántott?
2014. máj. 23. 18:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
miért adott neked pénzt és hány évesek vagytok?
2014. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Ne szólj. Csak poénkodott. Haverok között szokás:)
2014. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Nagy poén..
2014. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%

Csomó nővel beszélnek így aztán ha azt mondják nekik, hogy bocs, de a barátod egy tapló paraszt akkor csak makognak, hogy dehogy is, ő amúgy tök kedves!


Ne csinálj semmit, felesleges, úgyis ez jön be, nem?

2014. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
6%
A pénz jön be nem a barátja...
2014. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Rám is mondott már hasonlót a barátom.. nem egyszer.. szólj neki ha megbántott egyértelmű...
2014. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok... én nem hagynám, hogy ilyen szinten megalázzanak, de ha te ennyire tartod magad kérdező, hogy vicces, ha téged lek*rváz a barátod mindenki előtt, akkor váljék egészségedre.
2014. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mellesleg a pénzt egy új ruhára kaptam tőle, amit már régóta kinéztem magamnak csak elég drága és emiatt nem tudtam eddig megvenni.
2014. máj. 23. 18:39
 9/28 anonim ***** válasza:
értem, és a korotokat is megírod? te dolgozol egyébként?
2014. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
Ja, hogy te ilyen kitartott vagy? Akkor viccelődjön ezzel nyugodtan... Ki ő neked, anyád, apád vagy a főnököd? Eddig nem tudtad megvenni a ruhát... hát talán nem kéne az anyagi helyzeteden túl költekezni... vagy meg kéne dolgozni a pénzért, nem pedig a barátodtól kunyerálni. Érthető, hogy ezzel viccel, kb. tényleg azon a szinten vagy... :)
2014. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!