Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy lány előtted kezd el...

Ha egy lány előtted kezd el vetkőzni, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Elég fura volt. Van egy lány akivel már óvodás korunk óta ismerjük egymást. Egyik nap találkoztunk nála, mert odahívott, hogy sétáljunk... Mikor felmentünk hozzájuk és elkezdett előttem vetkőzni teljesen... És nem szólt előtte semmit, nem küldött ki a szobájából, vagy bármi, csak elkezdett teljesen levetkőzni... ne értsétek félre ez nem felidegesít, most először láttam ilyet... csak fura... barátok vagyunk és nem tudom miért csinálta... bár egy ideje érzek iránta szerelmet is..
2014. okt. 13. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez azt jelenti ,hogy nagyon megbízik benned .
2014. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Felhívás a keringőre.

Talán ha kicsit bátrabb lettél volna, a helyszínen megkeféled.

2014. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy egyáltalán nem szégyenlős és teljesen barátként tekint rád, és egyáltalán nem úgy, mint férfira.

Vagy ki akart veled kezdeni. Én tuti nem vetkőznék senki előtt le teljesen. Talán csak akkor, ha akarnék valamit a másiktól :)

2014. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
bebizonyitotta h puha pö<5ű vagy..
2014. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk mert olyan vagy neki, mint egy testvér. És a testvére előtt nem szégyenlős az ember.
2014. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem derült ki hogy neked mi a nemed ?? :D Mert ha fiú vagy akkor egyértelmű hogy azt akarja hogy jól elkapd :D
2014. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy puhapö<s vagyok... Csak akit szeretek és tisztelek azzal nem akarok perverz lenni ^^...

Amúgy biztos, hogy akar tőlem valamit. . . :D egyáltalán nem olyan mint amilyen szokott lenni :D perverz velem, állandóan ír , bókol. stb

2014. okt. 13. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek ide ez a kérdés?? Hagyd magad ,előbb szabadulsz :D
2014. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarok perverz lenni"


Te nagyon beteg vagy!

Ott áll előtted egy csaj pucéran, és te ahelyett, hogy hanyatt vágod, inkább írsz a gyíkra egy kérdést.

Egy lúúúzer vagy!!

2014. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ember!te itt most trollkodsz ugye? ha magadtól nem jössz rá mit jelent ez akkor rossz helyen élsz.
2014. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!