Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, titeket nem idegesít...

Lányok, titeket nem idegesít amikor a fiúk lenéznek titeket, amiért nem dokgoztok annyit mint ők?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, presszóban dolgozom, műszakom kétnaponta 15-20 óra. A fiúk szerint egész nap csak sétálgatok, italt bontok/töltök és ezt ők nem tartják munkának. Bezzeg ők fát pakolnak, betonoznak, hóban-koszban-esőben.

Engem nagyon zavar hogy a legtöbb pasi azt gondolja, hogy egy nőnek ugyanolyan fizikumú munkát kéne végeznie ahhoz hogy elismerjék. Mintha ugyanolyan erősek lennénk mint ők.

Veletek volt már ilyen? Miért van ez? Fiúk is válaszolhatnak, de ne legyen sárdobálás, jó?



2014. okt. 9. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sokminden miatt mondhatjak, de ez nem altalanos, nem hallottam meg ilyenrol.
2014. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Lehet nem a buta "munkás" tuskókkal kellene ismerkedni és akkor máshogy látnád.
2014. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
És ilyenkor hol vannak az emancipuncik?
2014. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rossz kategóriába raktam a kérdést, csak nem tudtam eldönteni hova kéne. Főleg a vendégektől hallom ezt, meg ismerősök. Barátok nem.
2014. okt. 9. 19:59
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel az erővel én is lenézem a prostikat, mert ők egész nap csak fekszenek és havonta 5x annyit keresnek mint én...


25F

2014. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismerkedik senkivel kedves utolso es nem kellene lenezni a ketkezu munkast mert az tart el teged!!!
2014. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%

Ja, meg aki kéri a női egyenjogúságot, az fogja be a száját és bélyegezzék meg a homlokán egy felirattal, hogy "egyenjogú vagyok" és dolgozzon gyárban 12 órát nő létére is, aki meg nem kéri az egyenjogúságot az meg menjen csak varrni 6 órában a varrodába mert az könnyűipar!

kézcsókom a tisztelt hölgyeknek, de csak aki megérdemelte!

2014. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a vendéglátózást egyáltalán nem tartom könnyű munkának. Fizikailag sem könnyű egész nap talpon lenni, menni, pakolni. És közben még kedvesnek is lenni, még azzal is, aki nem az.

Nem véletlenül készül ki annyi kereskedelemben vagy vendéglátásban dolgozó nő lába, dereka.

Egyébként sok helyen lenézik a nőket munkájuk miatt, de máskor meg azt hallod, hogy nehogy már ugyanazt a munkát akarják végezni, mint a férfiak. Szóval semmi sem jó :D

2014. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
az a 15 óra presszóban baromi nehéz munka - nem tudom,ki gondolja könnyűnek??
2014. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem is idegesít, nagyon is! Nekem a férjem ilyen sajnos. Ha én nagy ritkán mondom, hogy fáradt vagyok, akkor azonnal támad, hogy ugyan mibe fáradtam el, bolti eladóként, 12 órában? Mert hogy ő lefossa az inát, annyit kell dolgoznia. Már úgy jön haza, hogy minden nap panaszkodik,már amikor belép az ajtón, már akkor rosszul vagyok a fejétől, ahogy panaszkodik, egy jó szava nincs hozzám. Hogy én hogy vagyok, mi van velem, egyáltalán nem érdekli, csak az ő problémája. És hogy cseréljünk, majd megnézné a fejemet, hogy én hogy bírnám azt amit ő.
2014. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!