Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem vagyok jóban a fiú...

Miért nem vagyok jóban a fiú osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és az osztályban inkább a lányokkal vagyok jóban. Vannak fiú haverjaim sulin kívül de velünk csak bulizni járok hétvégenként. Én nem vagyok jó sportokban, nem tudok focizni és nem is nagyon érdekel.

De alapból egy lánnyal hamarabb megtalálom a közös hangot, míg egy fiúval nagyon nehezen.

Ezért, ha egy lány tetszik hamarabb lesz a legjobb barátom, mint a barátnőm... Ez elég bosszantó.

Ha pedig én csak barátként tekintek egy lányra és ő is rám, az osztálytársaim már is össze akarnak hozni bennünket.


És az, hogy lényegében az osztályban egy fiú haverom sincs, akkor zavar igazán ha jön a nemi szeparáció, tesiórán ki kell menni focizni meg stb. és magányos vagyok. Ez így volt általános iskolában is, de ott megváltozott és 6. környékén csak a fiúkkal lógtam, közülük sokakkal vagyunk haverok most is. Mindig úgy éreztem, hogy az egész azét van mert utálok focizni, és hihetetlen, hogy mindenki más meg szeret...



2014. okt. 15. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nálam fordítva van, lányokkal nem tudok barátkozni, meg nem is találom meg a közös hangot, ezért sincs sosem barátnőm, mert szinte egyet sem ismertem meg még közelről, mintha idegenek lennének. A fiúkkal könnyebb, mindig a fa szkodás, és már jóba is vagy 1-2-vel, persze teljesen új környezetben nekem sem megy, de egy idő múlva igen.

A mi osztályunkban szeretnek is, meg nem is focizni, nálunk nem ezen múlik, én tudok, a többiek nem igazán, ők sosem fociztak csapatban, míg én igen, de nálunk ez nem számít, nem is vagyok jóba emiatt senkivel. De az igaz, hogy nekünk is minden tesiórán az van.. :) 18F

2014. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én lányból is azt szeretem (olyat is választottam jó tizenéve), aki inkább fiúkkal fzzkodik szívesebben. Régebben volt egy kis bűntudatom emiatt, hogy ti. kiszórom a "nőies" nőket, de idővel rájöttem, hogy a nőiesség karikatúráit nem volt hülye ötlet messzire elkerülni.
2015. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!