Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Albérletben lakom, lassan 1...

Albérletben lakom, lassan 1 hónapja, hogy költözött hozzám egy fiatal pár. És a gondom az lenne, hogy jóban vagyunk, de, hogy mondjam el nekik, hogy ne használják az én edényeimet?

Figyelt kérdés
Zománcozott és az egyiket már odaégette és nem ezért adtam ki pénzt, hogy ő tönkre tegye. Meg a tulajnak vannak edényei amit használhatna. Meg szokszor kellene nekem is amiben ő teát főz stb.

2014. okt. 3. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiírod, hogy az edényeimet ne használjátok !!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok sok felkiáltójellel. Vagy eléjük állsz, hogy ami az enyém az nem közös. Vegyetek magatoknak edényt. Azt úgy teszitek tönkre ahogy akarjátok. Nyugodtan higgadtan. Még a hangodat se emeld fel.
2014. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Külön polcon tartsd a saját dolgaidat, és nyugodtan mond meg nekik, hogy ezek a te edényeid, és ők használják a másik polcon lévőket.

Egyáltalán tisztában vannak vele, hogy nem minden edény közös?

2014. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
"ne hazsnályátók asz edéyneimte 4!!négy4!"
2014. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ép ez az, hogy külön polcon vannak a saját edényeim... zavaró, hogy ha kell az egyik akkor rájuk kell várnom. Mindenképp szólok nekik mert ez nem buli így.
2014. okt. 3. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
MOndjuk ezt beköltözéskor is tisztázhattad volna.
2014. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mikor beköltöztek mondtam nekik, hogy az alsó polcon lévők az enyémek, a felsőt használhatják. Pénteken mondtam a srácnak remélem megmondta a barátnőjének mert közben én elutaztam ha nem holnap szólok neki is. Bár remélem felfogta/ták.
2014. okt. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!