Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs legjobb barátnőm?

Miért nincs legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Szomorú,de nem rég kezdett tudatosulni,hogy minden baráti körömben mindenkinek megvan a legjobb barátnője.Én próbálok érdeklődni mindegyikőjük iránt,és én írok nekik,de az sosem fordul elő,hogy engem lepnének meg üzenettel.Hiányzik egy olyan lány társasága aki őszinte,és nem csak azért van valakivel,hogy kihasználja és eldobható tárgyként kezelje.

Akik hasonló helyzetben vannak vagy voltak mit tennének?



2014. okt. 18. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam, de nem lehet mindenkitől azt remélni, hogy ő lesz a legjobb barátnőd, ez önmagában nem elég hozzá. Hosszú évek barátsága, és a kölcsönös bizalom a minimum, ami kell ahhoz, hogy valaki joggal nevezzen legjobb barátnőjének valakit, ne csak úgy 'divatból' mondja rá, aztán 2 hónap múlva összevesznek egy apróságon, és már utálják egymást, szóval keresnek újat.
2014. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan, h "legjobb" barátnőm, 3szor is, de mind a háromszor be kellett látnom, hogy tévedtem. azóta egyikkel se vagyok még csak köszönőviszonyban sem, pedig megbíztam bennük, de mindnek csak a saját céljuk elérésére kellettem. Azóta rájöttem, számomra nincs olyan többé, h "legjobb barátnő" és nem is lesz. Megelégszek azzal, ha van pár barátnő-féle, és ennyi. Igaz, abból szerencsém van, h olyan párom van, aki a legjobb barátom is, így könnyen beszélek, de ha ő nem lenne, akkor se engednék többé senkit a bizalmamba "legjobb barátnő" címen. Megundorodtam ettől a dologtól vhogy, 3szor ért hatalmas csalódás, többször nem kell. Így is lehet élni. Pedig 28éves vagyok, nem pl.15. Persze ez csak az én véleményem.
2014. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok megbántani senkit, de a nőknél szerintem nem nagyon van barátság, általában riválisként tekintenek egymásra, és a női "barátságok" nagyon felszínesek.


Én nem hetero fiú vagyok, és általában csak lelki szemetes ládának akartak a lányok, vagy abban bíztak, h több is lesz, pedig nem vagyok jóképű.

Azt meg vedd figyelembe, h Magyarországon nagyon felszínes a legtöbb ember, csak d.ugni akarnak meg embereket, akikkel lehet piálni, bulizni. Nagyon ritka az őszinte barátság, ami oda vissza működik.

2014. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia hát most kb én is így vagyok! Nincsenek normális barátaim..Nyár van és ez a hova menjek? ja várjunk nincs is kivel :/ szóval én lennék a barátnőd szívesen :) ja és 15 vagyok :)
2015. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!