Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen kérdéseket lehet...

Milyen kérdéseket lehet feltenni egy havernak? (fiú-lány)

Figyelt kérdés
Kifogytunk az ötletekből xD Már nem tudunk mit kérdezgetni egymástól elszállt az ihlet. Ti milyen kérdéseket szoktatok feltenni a haverodnak? Akár fiú, akár lány...Tudnátok ötleteket mondani?

#fiú #lány #Kérdéshiány #bármilyen kérdés
2014. okt. 18. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen messzire tud köpni?
2014. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Tehát nem barát hanem haver.

Beszélhettek filmekről, sorozatokról. Kínos esetek, gyerekkori emlékek, hogyan képzeli el a jövőjét, hova utazna szívesen....

Én az egyik barátommal (ő fiú én lány) már évek óta ismerjük egymást és már nincs nagyon olyan amit ne tudnánk a másikról, mégis egész nap beszélünk. Írja, hogy éppen hol van, mit csinál, mit főz. Ha lát valami érdekeset vagy vicceset akkor lefotózza és elküldi nekem. Persze mindenki csinálja a maga dolgát, de mindig küldjük a helyzetjelentést a másiknak. Nagyon jó szórakozás, egyáltalán nem unom és jót tesz a kapcsolatunknak. Ha találkozunk, akkor is megkérdezem, hogy milyen napja volt, mit csinált, rákérdezek a részletekre és onnan már lehet tovább fűzni a beszélgetést. Pl. ha mondja hogy filmet nézett, akkor beszélhettek arról... ilyesmi. Gyakran megyünk bele mélyebb dolgokba is élőben, de interneten inkább csak poénkodunk, elcsacsogunk.

2014. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, haver :) köszönöm a válaszokat :) ámbár kicsit jönnek azért olyan kérdések is nekünk néha, hogy milyen érzés, ha van melled, milyen követelményekkel jár a cuccos a lábad között, meg ilyen kérdések, amilyeneket általában sima fiú-lány barátságban nem nagyon hangzanak el :D mellékesen én vagyok a lány, ő meg a fiú :)
2014. okt. 18. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kifogytok a kérdésekből? Egy barátot/havert nem faggatni szokás.
2014. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem faggatjuk egymást, csak az alapkérdésekből kifogytunk. Amikor mondjuk már nem jut eszünkbe semmi aznapról, akkor kérdésekkel dobálózunk, csak azokból éppenséggel kifogytunk.... ezért kérek ötleteket
2014. okt. 19. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
üres a kapcsolat.
2014. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!