Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak én unom már a "Hova...

Csak én unom már a "Hova vettek fel? " és hasonló kérdéseket?

Figyelt kérdés
8.osztályos vagyok,de már a tököm ki van azzal,hogy folyamatosan ezt kérdezgeti mindenki.Oké,hogy aktuális,de nem értem,miért ekkora szám ez a továbbtanulás.Találkozok egy ismerőssel,nem is köszön,rögtön azt kérdezi,hogy hova vettek fel..-.-. Ritka idegesítő.Márciusban még abban a hitben voltam,hogy a "Ki hova jelentkezett?" kérdésnél a világon nincs rosszabb,de úgy látszik tévedtem,ezt is lehet űberelni.

2014. máj. 13. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szintén nyolcadikos vagyok ,és engem is zavar. Igaz ,sokan kíváncsiak jövendőbeli osztálytársaikra de ősztől úgyis megtudják!


UI.:Amúgy téged hova vettek fel? :D(csak mert az kérdésed alapjá kedveled ezt a kérdést)

2014. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"nem értem,miért ekkora szám ez a továbbtanulás"

Komoly? Már ne is haragudj, de jobb esetben legalább 4 évig leszel ott ahová jelentkeztél, ott szerzel barátokat, olyan közösségekbe próbálsz beilleszkedni amik ott vannak, szóval szerintem elég nagy szám. Csak nem vettek fel oda, ahova szerettél volna menni és ezért ilyen kellemetlen ez a kérdés?

2014. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Felvettek oda,amit elsőnek jelöltem,oda akartam menni,nem itt van elásva a kutya.Csak szimplán baromira idegesít,hogy szembejön velem egy ismerős,akivel 3 hónapja nem beszéltem,és nem is köszön,hanem rögtön "Na,hova vettek fel?"kérdéssel indít.Tanárok folyamatosan ezzel zakltanak,megértem,de az ismerős,mindenki?
2014. máj. 14. 06:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kötelező válaszolni -

Vagy kérdezz vissza

2014. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez még semmi.

Majd az érettségi után milyen lesz, ha mindenki azt

fogja tőled kérdezni, hogy "Na, hova volt elég a pontod?"

2014. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bunkóság nem válaszolni,meg nincs mit titkolni,de idegesít..
2014. máj. 14. 17:38
 7/13 anonim ***** válasza:
#1 : Szerintem az még oké ,hogy egy ismerősöd megkérdi ,hogy hova vettek fel ,de itt gyakorin naponta érkezik kérdés ,hogy valakit felvettek e az xy suliba? Mivel ,ősztől megismerik egymást és addig meg kilehet bírni ha senkit sem ismersz. (így vagyok én is evvel ,hogy senkit sem ismerek jelenleg az őszi új osztálytársaimból ,de majd megtudom ,nem de? )
2014. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De.Én is csak kettőt ismerek,az egyik a legjobb barátnőm,a másik volt osztálytársnőm.Ennyi.Gyakorin találok ilyen kérdést,továbbmegyek,de ismerősnél..
2014. máj. 15. 07:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó, oké, megértelek, de annyira nem nagy ügy hogy ezt ki kelljen írni ide XD
2014. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért válaszolsz? Senki nem kérdezte a véleményedet,és ha jól gondolom,pisztolyt sem tartottak a fejedhez,hogy válaszolj...-.-
2014. máj. 20. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!