Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a lenti...

Mi a véleményetek a lenti történetről?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy elmegyünk szinhàzba,egy vígjàtékra.Még nem vettük meg a jegyeket.De rájöttem hogy inkàbb musicalt néznék.Szóltam erre megsértődött,hogy múlt héten mondhattam volna.Miért nem szóltam.Szerintetek jogos a sértődése?Kellett volna hagynom hogy nézzük meg inkább azt amit ő akar.Erzsébet utalvànyból mennénk szóval ő hívott meg.

2014. okt. 19. 23:33
 1/3 A kérdező kommentje:
De az is szàmît,hogy én mit szeretnék nézni,közös döntès.
2014. okt. 19. 23:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak pár nappal előtte szóltál, a hirtelen kavarás tényleg zavaró tud lenni. De emiatt még nem dől össze a világ.
2014. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ööö, és miért zárja ki az egyik a másikat? :)

Elmentek most egy vígjátékra, mert őt nyilván ez érdekli, vagy lehet, már beleélte magát, kinézett valamit, esetleg meg is vette a jegyet, hogy meglepjen...


És utána elmentek egy musicalre is. Nem tilos két darabot megnézni. :)

2014. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!