Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőknek nevezhetem...

Legjobb barátnőknek nevezhetem magunkat így?

Figyelt kérdés

Egyetlen igaz barátom van csak, akivel 1 éve vagyunk legjobb barátok. De nem vagyok benne biztos, hogy egy legjobb barátságnak ilyennek kell lennie. Például, jól elvagyunk együtt meg minden, de a lelki dolgokat sose tudjuk megbeszélni egymással. Régebben ha ilyesmit el akartam neki mondani, vagy segítséget akartam tőle kérni, azt mondta, hogy nem tudja, mit csináljak...meg nem is tudom, valahogy fura lenne vele komoly dolgokról beszélgetni. Ezért sosem beszélünk ilyenekről. Pedig én szeretnék.

Ráadásul nagyon sok időt tölt egy másik lánnyal, talán többet is, mint velem. Őt is a legjobb barátnőjének hívja, de én nem kedvelem. Nem utálom, vagy ilyesmi, meg elbeszélgetünk, de nem szimpatikus. És ez elég zavaró a barátságunkban.

Meg néha van az, hogy beszélgetésnél nem találunk témát, és akkor csendben vagyunk. De egyébként én nagyon ragaszkodom hozzá, és szeretek vele lenni, szóval mindennek ellenére a legjobb barátnőmnek tartom. De vannak ezek a zavaró tényezők a barátságunkban...így legjobb barátságnak számít ez?

13L



2014. okt. 20. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.A legjobb barat pont arra valo,hogy minden gondodat megbeszeld vele.Havernak neveznem.
2014. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,nem legjobb barátnő.
2014. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a lelki gondokat nem tudjátok megbeszélni akkor az nem legjobb barátnő. Csak szimpla barátnő,haver.
2014. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs, hogy hogy beszéljem meg vele ezeket a dolgokat...ő nem az a lelkizős fajta, és szerintem nincs az a barátnő, akivel szívesen beszélne a lelki dolgokról...
2014. okt. 22. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Én se vagyok lelkizős sőt..abszolút nem..mégis legjobb barátnőmmel tudok beszélgetni..nyilván másképp érzem át az ő dolgait,de megtudom érteni,tanácsot is adok,hogy max hogy cselekednék.. Ő meg érzékeny,lelkizős típus..

2014. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!