Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ilyenkor mit kéne csináln...

Most ilyenkor mit kéne csinálnom? :/

Figyelt kérdés
szval volt egy "barátnőm" akivel eddig nagyon jóba voltunk kb 2 éve,de nyáron meg előtte is nagyon sokat veszekedtünk,most meg ugye már nem is egy iskolába járunk,és ő nem nagyon tudott beilleszkedni ezért kitalált magának különböző történetet,amivel azt akarta beadni nekem,hogy mennyien szeretik,de tényleg senkivel sincs jóba,ezért gondoltam h próbálok neki vlhogy segíteni,hát nem jött össze..amikor ráírtam fb-n (mindig én írtam rá a suli kezdete óta kb) kivétel nélkül mindig flegmáskodott de mst gondoljatok bele,h te tényleg érdeklődsz felé meg minden ő meg játsza a nagylányt..mert féltékeny rám (pedig én nagyon örülnék ha jóba lenne mindenkivel!! és nem irigykednék és megsértődnék..:( ) na és ebből az egész viselkedéséből elegem lett és megírtam neki.. most mag rá kb 1 hétre akartam írni neki h hagyjuk az egészet meg béküljünk ki erre meg látom h már nem is az ismerősöm.. De most komolyan szerintetek ez így 14 évesen nem ovodás egy kicsit? :/

2014. okt. 21. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szard le

Gyerekes a csaj, csak az idődet fecséreled, hogy töröd magad egy olyan ember miatt, akit látszólag nem erdekelsz..

Lehet pont emiatt nincsenek barátai. Valószínű ott is így viselkedik.. Én megírnám neki, hogy gratulálok a viselkedéséhez.

2014. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"inkább te lettél flegma :( jó szar h az emberek csak


így tudják kimutatni a foga fehérjüket"

2014. okt. 21. 20:33
 3/7 A kérdező kommentje:
ott telt be a pohár amikor felcsöngettem hozzá,és elkezdi h nem kéne zaklatni az ott lakókat (wtf)
2014. okt. 21. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Látod ez is mutatja, hogy nem kell vele foglalkozni..

Még, ha nehéz is és tényleg jó barátnődként szeretted..

2014. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lehet h igazatok van de ez akkor is..:(

én tényleg azt hittem h ő a legjobb barátnőm erre...még nyaralni is magunkal vittük :(

2014. okt. 21. 20:40
 6/7 Crazygirl14 válasza:
Tudod ez nagyon népszerű lett mostanság. Az én osztálytársnőm is kb. ilyen. Nem ő rosszabb. Hagyd ott, majd idővel észreveszi mit tett tönkre és majd visszasír téged, de te nem leszel ott mert neked lesz egy IGAZÁN jó barátnőd akivel BOLDOGOK vagytok és nem csak hallgatod milyen nagylány stb..
2014. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kibékültünk..:)
2015. ápr. 5. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!