Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek, hogy a...

Volt már veletek, hogy a barátotok szúrt hátba?

Figyelt kérdés
Volt pár évvel ezelőtt egy nagyon tutyi-mutyi emberke, akit mindenért úgy kellett biztatni, és az a "tipikus" olyan volt, akinek még a szájából is ki lehetne venni a falatot. Majd sok idő múlva volt egy össze zörrenésünk, és kb. (persze e-mailben úgy esett nekem mint a tehén a fiának). Azt nem ecsetelném, hogy mi volt meg mi lett, (max. privátban), nekem csak az a furcsa, hogy egy ilyen diplomatikusan fogalmazva visszahúzódó emberkéből, hogy lett ilyen "harcias" valaki?
2014. okt. 22. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért hátba szúrás, ha valaki nyíltan kiáll magáért? Esetleg azzal van gondod, hogy már nem egy szubmisszív lúzer?
2014. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Miért hátba szúrás, ha valaki nyíltan kiáll magáért?"


Akkor részletezem, mert látom nem érted.


Adott egy nagyon tutyi-mutyi emberke aki évekig minden téren mindenkire ráhagyott mindent, és még ő kért bocsánatot, ha valaki rálépett a lábára, most hogy egy hasonlattal éljek.


Egy alkalommal volt egy félreértés közöttünk, amiben nem neki volt igaza, de úgy nekem esett ahogy fentebb írtam.


De azóta, meg előtte sem soha nem állt ki magáért, ami ugye jogos lett volna.

Csak valahogy velem szemben kezdett el pattogni.


És most még mindig az a kérdés, hogy mért van az, hogy sem előtte sem utána, soha nem állt ki magáért, akárhogy biztattam is, de velem egy tök semmitmondó dolog miatt nekem esett.

2014. okt. 22. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 2. hozzászólóval. És még annyit hozzáfűznék,hogy nem értem miért zavar téged,hogy kiállt magáért. Teljesen úgy lehet levenni az írásodból az egészet mintha te azt gondolnád,hogy ellened senki nem állhat ki és inkább mindenki húzza meg magát,mert mindig neked van igazad. De szerintem gondold át újból az egészet.
2014. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És az neked miért HÁTBA szúrás? Tudod mit jelent az, hogy hátba szúrás egyáltalán? Sunyiban, manipulatívan kibeszélni, ellene fordítani embereket, stb.

És hiába írtad le ugyanazt más szavakkal, továbbra sem értem miért zavar téged ez az egész az arcvesztéseden kívül.

2014. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Teljes mértékben egyetértek a 2. hozzászólóval. És még annyit hozzáfűznék,hogy nem értem miért zavar téged,hogy kiállt magáért."


Nem az zavar ha valaki kiáll magárért, hanem az, hogy soha, de soha, a mai napig sem állt ki az igazáért, ellenben velem elkezdett hősködni, holott NEM VOLT IGAZA!!!!!!!


De utána 1 nappal 1 hónappal, akárki akármit is mond és csinál, akkor csak "behúzza fülét-farkát" és mindenkire ráhagy mindent, holott NEKI LENNE IGAZA!!!!!


Tehát röviden:


Nem az a gond, hogy nekem megmondta a véleményét, mert én nem viselem el a NEM-et, vagy mit tudom én ahogy valaki írta, hanem az, hogy ezelőtt és ez után, mindig mindenkinek meghunyászkodott, és még ő kér elnézést azért ha valaki megbántotta, vagy kihasználta, ellenben én aki mindig is segítette és mellette állt, én miért vagyok más?

2014. okt. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!