Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit érez? Nem...

Szerintetek mit érez? Nem tudok rajta eligazodni

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel legjobb barátok vagyunk. Eleinte nem vonzodtunk egymáshoz és még oltogattuk is egymást hogy a másik milyen ronda.(viccből) de egyszer véletlenül kavarunk (pia) és azóta olyan fura. megbeszéltuk hogy nem lesz megegy ilyen. És lett... Folyamatosan azt mondja, hogy milyen jó a seggem meg ilyenek. És legjobb barátok vagyunk de lehet hogy én többet akarok. És néha ő is olyanokat mond ,ami erre utal, de aztán megint olyanok vagyunk mint két testvér...

2014. okt. 24. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ugyanazt érzi mint te ... csak mindketten össze vagytok zavarodva ,esetleg arra vártok a másik tegye meg az első lépést ! :-) Korotok ? Egyébkét szerintem simán lehet ebből szerelem ! (:
2014. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyok mindketten.
2014. okt. 24. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz ... finoman ,ne tolakodóan . Egy próbát megér ...
2014. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy ő nem ezt érzi, és nem akarom ezért tönkretenni a barátságot. Félek őt elveszteni
2014. okt. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!