Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Letezik ilyen hozzaallas egy...

Letezik ilyen hozzaallas egy lanyhoz? Nagyon tetszik egy ferfi de nem tudok eligazodni rajta! Most tenyleg tanacsra van szuksegem.

Figyelt kérdés
30as ferfi evek ota kapcsolatban van,ezt kesobb tudtam meg. Olyan munkaja van,hogy mindig latom,sokat setalok arra fele es a baratnommel sokat vagyunk egy helyi kocsmaban ahova o rendszeresen jar be miota ismer a munkatarsaival.(Azelott mindig a masik vendeglato egysegbe jart). Bevallom ramenos vagyok hamar megszereztem a szamat es parszor fel is hivtam mindig orommel fogadta es soha nem razott le. Miutan lejar a munkaideje es tudja,hogy a kocsmaban vagyunk bejon oda es beszelget velem a szemet soha nem veszi le rolam. Neha mar zavarban vagyok. Multkor unokatestveremnel voltam talalkoztam vele mikor mentem es oda is bejottek. Tudni illik rendor es szolgalati ido alatt utanam nez merre jarok kepes volt oda is feljonni. Picit ittam es beszelgettunk aztmondta nem szeret a kozelemben lenni mert nagyon tetszem neki nem birna ki,hogy ne erjen hozzam es o nem akar nekem csalodast okozni. Egy szajrapuszi tortent koztunk valamelyik nap de ezt sem ertem akkor miert,azota ma talalkoztunk ujra nezett es szemezett velem. En nagyon akarom ot,pedig probalom tiszteletben tartani,hogy kedvese van. De miert nem kozli akkor,hogy ne keressem a tarsasagat? Mit tegyek? Adjam fel? Vagy probalkozhatom? Hatha? A munkatarsainak sokat meselhet rolam mert beszeltem parral es tudjak,hogy tetszik nekem az illeto. Tonkretesz a gyonyoru szemeivel nehez nem eszrevenni ezt a ferfit.
2014. aug. 18. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet a kapcsolata már nem müködik olyan jól és már azon gondolkozik hogy változtat.

De az is előfordulhat, hogy csak flörtöl, tetszik neki a szitu hogy van egy lány aki odáig van érte és ezt ő kihasználná. Bármi lehet. Komolyabban gyere össze vele, találkozzatok, ne csak ott fussatok össze, és akkor majd kiderül mit is akar valójában.

2014. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretnek vele talalkozni,de mindig a munkatarsaival van nehez igy rakerdezni.
2014. aug. 18. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:

nem ismerem a konkrét helyzetet, amiben ő van, de még ha meg is romlott a kapcsolata a párjával, akkor se pozitív dolog, hogy más nők után kajtat, meg "szájrapuszizgat"...

elég sokat elmond ez egy emberről. van az a mondás, hogy aki ott hagyja a barátnőjét érted, az téged is ott fog hagyni egy jobb és szebb lányért. van alapja.


ha rossz a kapcsolatom, akkor szakítok és utána ismerkedem. nem akkor lépek, mikor már biztosra ott van az új partner, és egyik ágyból a másikba fekszem.


aztán az is lehet, hogy tényleg csak flörtölget, szórakozik egy kicsit, de adná fel érted a biztos kapcsolatát.

szóval, ne nagyon éld bele magad ebbe szerintem, míg nem tisztázódik a helyzet.


23L

2014. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat,rakerdeztem a lanyra aztmondta elete szerelmena puff
2014. aug. 19. 01:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha így nyilatkozott róla, akkor nem valószínű hogy otthagyná miattad. kaland kell neki, egy kis izgalom valószínűleg ennyi vagy a szemében. Önmagában a kijelentése is megér egy misét:


1. Neked tényleg kell olyan ember aki megcsalná élete szerelmét? (szerény véleményem szerint egy ilyen szerelemmel ki lehet törölni valaki hátsóját)


2. Tényleg elég lenne neked a másodhegedűs szerep? (úgy tűnik nála ez a párkapcsolat része, vagy a problémamegoldás folyamata vagyis veled szemben ugyanígy fog eljárni)


Kérdező, lelked rajta mit teszel, hogy én elegánsan elküldeném melegebb éghajlatra a helyedben az biztos.

2014. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!