Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak össze...

Hogyan barátkozzak össze idegenekkel és hogy bízzak bennük?

Figyelt kérdés

23/L

Szeretnék egy olyan barátot akivel meg tudok beszélni mindent és szívesen hallgatok meg bárkit és segítek ahol tudok .

Szeretnék valakit akivel be tudok ülni kávézni vagy mozizni Nyíregyháza környékéről .



2014. okt. 26. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegenekkel en is szivesen baratkoznek, de tminden kormany tagadja a letezesuket, es amig nincs meg az elso kapcsolatfelvetel, eselyem sincs idegenekkel osszebaratkozni :-(
2014. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az idegenek nem Nyíregyháza környékéről jönnének, hanem kicsit távolabbról, úgy pár millió fényév távolságról.

Nem hiszem hogy kávézni és mozizni akarnának, de barátkozni barátkoznék én is ha lenne rá alkalom!

2014. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kormány tagadja, mert Mexikó is elismerte, Kanada hivatalosan is bejelentette!


El kell menni társaságba, beszélgetni, kommunikálni kell megtanulni! Okos-teló nélkül! Olyanokkal kell beszélgetni, akik klasszikus módon tudnak egymással társalogni: Egymásra nézünk és beszélgetünk! Itt azonnal, vagy később kialakulhat szimpátia, majd bizalom, majd barátság!

2014. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) más ként hogy írhattam volna amit szeretem volna mondjuk idegen helyet akit nem ismerek akkor a kérdés így hangzik. Hogyan barátkozzak össze olyanokkal akiket nem ismerek és hogy bízzak bennük ?
2014. okt. 26. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet közösségi portálokon is kezdeményezni, de akkor nagyon hamar úgy kell folytatni, hogy: OK, akkor most itt fussunk össze egy órára! Nem randinak kell tekinteni, hanem ismerkedésnek, ami nem jár semmiféle kötelezettséggel! Nem mindenkivel, csak akit érdemesnek tartasz rá! Egy dő után megismered az embereket, tudni fogod azt is, mikor, ki fog eljönni!
2014. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Másként úgy írd le, hogy: idegen emberekkel! :)
2014. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!