Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt csináltam még régebben...

Ezt csináltam még régebben néhány iskolatársammal, mit gondolhatnak rólam emiatt?

Figyelt kérdés

Előző 1-2 évben az alattam lévő évfolyamból elég sok, velem egynemű (fiú) iskolatársamat bejelöltem facebookon csak úgy spontán ismerősnek, és próbáltam velük beszélgetni, haverkodni így, hogy amúgy nem is ismertem őket. Előbb-utóbb mind lekoptatott, élőben meg nem akartak beszélgetni velem.

Mostmár tudom hogy hiba volt ezt csinálni de visszacsinálni nem tudom, nem piszkálnak de elég furcsán tekintenek rám, látom rajtuk. Milyen dolgokat gondolhatnak rólam szerintetek? Jogosan utálnak?


2014. okt. 18. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogd fel tanulságnak. Hibának.

Ezzel most éppenséggel nem tudsz -és ne is akarj- semmit csinálni. Az idő begyógyít, majd elfelejt.

Ha most nyomulva próbálsz meg "haverkodni" (akár valóságba, vagy a neten) csak jobban felhúzód ő(ke)t, talán oly annyira, hogy akár még terjeszteni fogják a híredet. Ha letörölnéd magát az internetről, és majd utána aktivizálnád magad más névvel, "tisztalappal" kezdhetnél. (Akkor még a veled chatel-ők se tudják mutogatni a kínos beszélgetést...)

Remélem tudtam segíteni. :-)

2014. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!