Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Volt 8. végén egy nagyon jó 7.-es barátom, nyolcadik utolsó pár napjában nem voltam suliban ezért nem tudtam megbeszélni vele, hogy a ballagás után hogysmint.


A nyári szünetben egyszer beszéltem vele facen, elhívtam bowlingozni, de nem tudott jönni.


Aztán egyszer még beszéltünk facen, de akkor félreértettem valamit és utólag vettem észre, hogy nagyon leégettem magam, mert hatalmas butaságot írtam. (akit érdekel annak privátban elmondom)


Plusz még egyszer elkértem tőle egy számot, de ennyi.


Élőben önmagától kialakul egy téma, emiatt olyan sz*r facen beszélni. Nem természetes.


Mit csináljak? Hívjam el valahova? Sosem csinált ilyet egyikőnk sem, kivéve a bowlingot, de így, hogy jún. 15.-én láttam utoljára és kb. egy hónapja nem beszéltünk.

15F

/privátba is válaszolhattok/



2014. okt. 28. 19:57
 1/1 anonim válasza:
irj á, mond meg neki h hé haverrég találkoztunk, ütközzünk már. megbeszélitek és kész. nem tudom ebbe mi a kérdés, full logika minden. sok sikert!
2014. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!