Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdhetnek ezzel a nehez...

Mit kezdhetnek ezzel a nehez helyzettel? Hogy ne rugjanak ki?

Figyelt kérdés

Nehany hete dolgozok probaidos playakezdokent egy videki gyermekintezmenyben. A kozvetlen felettesem kikeszit idegileg ugyanis sakkban tart allandoan dirigal,a haibaimat keresi,buntudatot kelt es kitol velem.Van meg egy kolleganom o ugyanezt csinalja(mostanaban normalisabb)es rendszeresen kibeszelnek.Egyszer azert kiabalt velem mert veletlen arrebb toltam egy kislany poharat az asztalon ebednel.Meg volt,h nem engedett el x orakor a munkahelyrol amikor mondta a vezeto h el lehet menni.Olyan is volt,h megszivatott engem,elintezte h o az elonyos en az elonytelen muszakba legyek 3 hetig. Aztan volt olyan h mondtam h mek ebedelni,mondta h jo,de varjak,aztan kozolte h gyorsan kimegy,cigizni ment 10 percig.

Van h rendszeresen ott hagy engem sok gyerekkel egyedul a szobaban,aztan amikor egyszer megmereszeltem kerdezni normalisan h hol volt meresztgette ram a szemeit h h hol volt,pisilni volt.A vezeto elott meg szorgosan igyekszik,igazi kepmutato.


Kb egy hete leultem vele megbeszelni a dolgokat, h en igyekszek jol vegezni a munkam,de itt tobb a szabaly mint a volt melo helyemen es tobb ido kell,h bele jojjek,de igyekszek stb.Erre azt mondta h en nem igyekszek es azzal vadolt h en nem szeretem a gyerekeket,lebecolok es szerinte en nem is akarom ezt az egeszet.Ez elegge sziven szurt ugyanis a gyerekeket nagyon szeretem es ok is odaig vannak ertem.En elegge felenk vok es elfojtom magamba a dolgokat.


Aztan a vezeto behivott az irodaba.Kerdezte h hogyan erzem magam mondtam h jol erre mondta h,hat o nem ugy latja.Mondtam h jol csak volt konfliktusom.Azt mondta h az a baja h nem koszonok,nem mosolygok.Mondtam neki h szoktam mindkettot.Aztan azt mondta h hallotta h volt egy beszelgetes ami erdekes hangulatban telt el-mert ugye a kolleganoim vissza mondtak csak hazug dolgokat-es h megtisztelhetnem oket.Erre mondtam neki,h en tisztelettudo vagyok veluk pont h a felettesem beszel ugy velem ugy.Erre mondta h a felettesem ismeri mennyire turelmes es ha kinyitja a szajat annak komoly oka van.Aztan a beszelgetes vegen mondott kis semmisegeket h mi a szakmai gondja a legvegen meg nehany pozitivat.A vezeto amugy levegonek nez.de sztem nem vagyok neki szimpatikus.


A volt melo helyemrol kirugtak,mert nem tudtam ugy teljesiteni.Ugy erzem h kirugnak itt is ,de itt igazsagtalansag miatt.



Koszonom.:)



2014. jún. 11. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, de olyan fura, hogy egy komoly, gyerekkel dolgozó ember ilyen stílusban ír. Nagyon nehéz olvasni, és nem méltó ez a "vok", "mek" meg társai... Próbálj meg összeszedetten, HELYESEN és felnőtt módjára fogalmazni!


Amúgy sajnos nem tudom, mi a megoldás a problémádra, ugyanis a leírásodból nekem is úgy tűnik, hogy nem szereted az egészet (most, hogy ennek mi az oka, az mindegy), így pedig érthető, ha a próbaidőd után nem akarnak meghosszabbítani...

2014. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Most azonnal keress meg egy pszichológust. Sok problémád van, amit nem szabad még óhatatlanul sem a gyerekekre tolni; valamint a munkatársaid sajnos vannak olyan tahók, hogy a sérült emberre ugranak.


Kérj segítséget!


(És tényleg borzalmasan írsz és fogalmazol. A "h"-t tessék már írásban elfelejteni! Ez nem sms-szöveg!)

2014. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!