Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki nem keres azt nem...

Ha valaki nem keres azt nem is érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, legalábbis én annak tartom, annyira nem régen ismertem meg, nagyjából fél éve. Hasonlóan gondolkozunk, közös az érdeklődési körünk, és jól elvagyunk együtt. Én így látom. Általában ha találkoztunk, interneten beszéltünk, mert rá írtam legalább heti egyszer hogy hogyan van, mert tudom hogy vannak gondjai. Pár hete nem voltam net közelben, és egyáltalán nem keresett. Sőt igazából eddig csak én kerestem őt, én kezdeményeztem a beszélgetéseket. És ez így nekem furcsa, és nem esik túl jól, nem tudom jogosan-e. Nem hiszem hogy ugyanez járna a fejében rólam, mert eddig mindig én kerestem. Szóval nem tudom hogyan kéne erre reagálnom.

16/F



2014. okt. 29. 17:06
 1/3 anonim válasza:
Nem feltétlen. Ha problémái vannak, akkor írj neki, keresd, mert ez biztosan jó neki.:) Ha te írsz neki és el tudtok beszélgetni, akkor nem utál téged. Engedd, hogy kibeszélhesse a problémáit, próbálj segíteni és ha már nem lesznek, akkor valószínűleg írni fog neked. Én is voltam hasonló helyzetben, de ott én voltam a "gondos" fél :D
2014. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha írsz neki és utána mindig jól elbeszélgettek, akkor nincs gond, valamilyen szinten biztosan érdekled.

Lehet csak az a típus, aki inkább más elfoglaltságot keres a neten kívül, így nem chatelget másokkal ok nélkül.

2014. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet igazatok van. Majd beszélek vele és meglátjuk.
2014. okt. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!