Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 napja nem keres a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja nem keres a párom, akivel 3 hete vagyunk együtt. Ezek szerint még sem érdeklem?

Figyelt kérdés
Én nem fogom keresni, nálam ez nem szokás. Tudom, sokat dolgozik, de azért 5 percre nem igaz hogy nem tudnak felhívni, vagy írni egy üzenetet. Mára beszéltünk meg találkát, de még így sem keres. Elmenjek egyáltalán?
2014. júl. 2. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Felesleges
2014. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
felejtős
2014. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos azért nem keres mert nála ez nem szokás. Vagy azt hogy nálad sosem szokás keresni, úgy értelmezte hogy nem érdekel téged.
2014. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja.. és mi van ha ő is azt hiszi hogy nem érdekled mert nem keresed..... OPPÁ... hűha mekkora flegma itt valaki.. nálam ez nem szokás.. tudod ha azelőtt ő keresett téged mindig, akkor talán azt szeretné hogy egyszer végre te is ráírj...
2014. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te nem fogod keresni....jó nagy marhaság.

Én pölö elvárom egy lánytól h ne csak én keressem. Mert az túl egyoldalú.

Te is szépen emeld fel a telefont , nem nagy erőfeszítés és járj a végére.

2014. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze egy idő után én is keresem, de nálam még friss a kapcsolat és pl. ezzel tudatja felém hogy érdeklem. Mert ha nagyon elfoglalt is, a wc-n legalább tudna írni. Volt egy másik ilyen pasim is, aki a kapcsolat elején mindennap felhívott aztán volt hogy 4 napig semmi. Ki is derült, hogy nem érdekeltem, szakítottunk.
2014. júl. 2. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ehhez ennyi idő kell h keresd akkor erről ennyit.
2014. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én inkább magamon gondolkodnék, hogy hogyan tudok otthon feküdni várva, hogy keressen az IT-világban, ahol bármikor rádobhatnál egy mélt/smst/viberüzit/fb üzit/skype üzit, vagy fel is hívhatnád.
2014. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem érdekled?
2014. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!