Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan lehet felismerni egy...

Honnan lehet felismerni egy olyan meleget, aki valószínűleg még magának sem vallotta ezt be, de az?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel nagyon jóba vagyunk. Már ovi óta ismerjük egymást, akkor sem volt az a kisautóval játszó kisfiú aki verekszik, vagy sokat játszik a többi fiúval. Általánosba nem egy iskolába jártunk, de néha ha összefutottunk, akkor is szinte csak lányokkal lógott (vásárlás, séta, kávézgatás). Aztán középiskolába újra osztálytársam lett, immár 6 éve (érettségi utáni képzésen is ugyan azon vagyunk).

Viszont ahogy a többi fiú látványosan érdeklődött a lányok iránt, és nem barátkozási szempontból, ő még mindig azon a szinten volt mint eddig, hogy csak barát.

Érettségi környékén már minden fiú legalább szüzességét elveszítette, csajozni jártak, piálni stb. Ez a srác viszont nem. Ugyan úgy eljött velünk lányokkal vásárolni, sőt még véleményeket is mondott a felpróbált ruhákra.. Amit a pasim pl sosem tenne..

Az iskolába több atrocitás is érte, mert nem éppen férfias sem az arca, sem az öltözködése, sem a kiállása, de egyszerűen nem mer visszaszólni, ha le b_zizzák. Egyszer szólt csak annyit vissza, hogy "miért, tetszem?" Jó poénnak tűnt akkor, de egyre több fura jel van, amiket ha összerakok, lehet nem is az volt.

Pár hete mosolyogva mesélte, (nem is mérgesen, vagy felháborodottan) hogy b_zinak nevezte az egyik munkatársa a járása miatt. És egyre inkább nem zavarja/nem érdekli, ha melegnek titulálják. És itt vagyunk 20 évesen, és sosem volt még barátnője, szűz még, és még mindig nem mutat semmi érdeklődést, még egy meztelen női fotó láttán sem. Nem beszél ilyen tipikus férfi témákról sem. Egyszerűen elvan úgy, hogy a teremben is úgy ült, hogy a padsorban ő van egyedül fiú, és egész nap el is cseveg női dolgokról velünk.

Pár hete még karkötőket is csinált nekünk (4-5 lánynak).


Nem tudom eldönteni, hogy most tényleg ennyire nem foglalkoztatja az, ami másokat, vagy tényleg meleg. ÉS bírom, semmi gond nincs vele, csak tényleg fura egy picit.


2014. nov. 1. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen osztálytársam. Ha ilyen jól elvagytok vele, valakinek közületek csak bejön. Na az nyomuljon rá, és kiderül, hogy visszautasítja-e.

Nem feltétlen meleg de 95%.

2014. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%

Lehet nőiesebb srác.... esetleg nagyon visszafogott :)

Amúgy mi is a fura neked? Talán te vagy a fura hogy egy olyan embert furának tartasz aki kedves veled...

Ha az lenne, semmi közöd nem lenne hozzá, személy szerint utálom azokat akik mással törődnek, érettségi = addig szexelj,piálj, mert ha nem meleg vagy? xd Vicces....

2014. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, mindegyikünknek teljesen más az ízlése. Vagyis hogy mondjam.. ennyi idősen, és tapasztalataim szerint inkább a férfias pasik jönnek be nekem is, nekik is. Ez a srác pedig baba arcú, és a megjelenése sem túl határozott. Bár biztos vannak olyan lányok, akik a kapcsolataikat anyáskodásra használják, csak még nem találtuk meg:D
2014. nov. 1. 10:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tarnszexuális és az is lehet, hogy nem is tud róla. Próbálj vele beszélni és nem azért mert kiváncsi vagy, hanem mert lehet neki lenne megkönyebbülés, hogy elmondhatja végre ls nem kell a továbbiakban úgy tennie mintha.../ letagadnia stb.

Nekem lett egyszer egy új kollégám, akiről egyből észrevettem, hogy meleg, nyilván ő nem ezzel kezdte és valahogy kiderült, hogy tudom, és azután sokkal nyitottabb lett, nem talált ki lány neveket a "Béla" helyett. Biztos neki is könyebb volt, hogy nem kell magától bevallania, ráadásul elfogadtuk minden gond nélkül és még az egész melegségről is lehetett vele ebszélgetni.

2014. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nagy esély van rá hogy meleg.

nekem is volt egy ilyen ismerősöm,én egyből tudtam róla,hogy meleg de ő ezt tagadta,játszotta a homofóbot,de végül bevallotta hogy ő meleg.

2014. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Titusztitusz ***** válasza:
A VISELKEDÉSÉRÖL lehet felismerni az ilyeneket...Pont azokbol a jelekböl pl. amikröl írtál a kérdésben...
2014. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nemtelen.
2014. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Annyira hányok a tipikus ostoba, hülyeliba gondolkodásodtól kérdező! Aki nem részegen fetreng minden nap, nem bunkózik, nem dugja végig a fél középsulit, nem olyan a feje, mint amit baltával faragtak az már meleg?

Engem világ életemben a nők érdekeltek. esélyt sem kaptam egyetemista koromig, csak azért mert nem az agresszió, meg a hányásban fetrengés érdekelt, mint a korombeliek többségét, hanem a beszélgetések, az, hogy a másik embernek milyen a lelke. Továbbá kisfiús kölyökképem és csenevész alkatom volt. Az egyetlen esélyem az volt a lányoknál ha beszélgetek velük.


Remélem találsz magadnak valami igazi férfias férfit, aki minden nap ver és boldog leszel vele.

2014. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pfff :D

8-as válaszolóval nagyon kitolt az élet.

Tucatnyi embert láttam már aki nem ment soha buliba, hányasba sem fetrengett, és nem volt férfias, mégis talált barátnőt.

2014. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekel, akkor beszélj vele erről! Mi idegenek itt a gyakorin honnan tudnánk eldönteni, hogy meleg-e, ha te sem tudod eldönteni, aki személyesen is ismered?
2014. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!