Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valószinüleg nem akarja hogy...

Valószinüleg nem akarja hogy egy társaságba kerüljünk?

Figyelt kérdés

Hétvégén barátnőm kihivott hozzájuk falura, mert voltak falunapok. Ott volt a barátja is, testvére is, és annak a társasága. Fura módon, elég hamar sikerült beilleszkednem ebbe a társaságba, ami kissé (észrevételem szerint) zavarta barátnőmet. A társaságból volt egy fiú, aki nekem eléggé bejött, próbáltam vele beszélgetni, majd a haverjától ott kipuhatolóztam hogy szingli (persze előtte barátnőm kérdeztem meg, de ő tette azt hogy nem tudja-pedig biztos tudta). A fiú haverja tuti beszélhetett a kiszemelt sráccal, mert este elég sokat beszélgettünk, ő jött oda hozzám, és végül egy sátorban is aludtunk (hosszú sztory miért).

Lényeg hogy bnőm olyan hogy folyton sértődik ha ő nem tud valamiről, ezért elujságoltam neki hogy bejön a srác, és pofára estem : elkezdi hogy, idézem "úgyse fog veled szóba állni". Voltak eddig is bántó mondatai, de ez kb nálam most kiverte a biztositékot.

Féltékenység? DE könyörgöm, neki ott van a már több mint két és fél éves kapcsolata... irigy kutya arra hogy nekem egyszer talán összejönne valami? Mert kb fél éve kudarcát harcát élem, amelyből ő sosem támogatott kijönni, sőt...

Vagy csak nem akar engem is abba a társaságba?



2014. aug. 10. 21:12
 1/2 A kérdező kommentje:
És mivel általában elég meghatározó a kérdésekben a kor, 19 vagyok.
2014. aug. 10. 21:14
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia:) Szerintem nem baratno az ilyen..egy igaz es jo baratnonek MINDENBE tamogatnia kene teged..es nem feltekenynek is kocsognek lennie (mar bocsi de ez az igazsag..)..es igen valoszinuleg feltekeny. Lehet hogy kezd romolni a baratjaval a kapcsolata es ezert is feltekeny, az is lehet hogy (bar nem tudhatjuk mert nem ismerlek titeket) de te szebb vagy es arra feltekeny hogy neked ossze fog jonni a fiuval a dolog (remelhetoleg!!!!)..ezt nem tudhatjuk pontosan hogy mi a baja..szerintem kerdezz ra:) ha jo baratnok vagytok akkor meg tudjatok beszelni:) (bocsi az ekezet es a helyesiras miatt csak telorol vagyok:/)
2014. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!