Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok, titeket zavar, ha a...

Csajok, titeket zavar, ha a párotok legjobb barátja egy lány?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy nem csak napi szinten dumálnak, hanem beülnek egy cukrászdába sütizni, elmennek sétálni, stb..
2014. nov. 2. 21:24
 1/7 anonim válasza:
Engem nem zavar. 100 százalékosan megbízok a barátomban és a "legjobb barátnője" se zavar :) Viszont ha más lenne a legjobb barátja, akkor a féltékenységem attól függene, milyen lenne a csaj belsőleg és külsőleg is egyaránt.
2014. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna...:/
2014. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnőm legjobb barátja fiú lenne akivel ezeket csinálja, engem nagyon zavarna.
2014. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Zavarna, mert többször azt tapasztaltam a saját bőrömön, hogy nem tartható a "csak barátság" hetero lány és hetero fiú közt.

24/N

2014. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom és a csaj személyiségétől függne, hogy zavarna-e. Nyilván ha tudnám a lányról, hogy neki nem közömbös a fiú, akkor nagyon zavarna, de ha tényleg nem tesz felé egy lépést sem, akkor okés.
2014. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

zavart. meg is csalt vele. :D

egy masik baratnojenek meg lazan mondogattak egymasnak, hogy szeretik egymast.

naiv voltam, azt hittem, ezek normalis. pedig ezek nagyon nem normalis es mindennapi dolgok :D

2014. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Férfi és nő közti barátság nem létezik, az egyik fél mindig többet akar!
2015. szept. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!