Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehetne tenni? Nagyon...

Mit lehetne tenni? Nagyon bánt és zavar.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm anyja nagyon utál. Eddig azt hittem kedvel, de ma ott aludtam náluk, és reggel, amikor még azt hitte alszok, hallottam, hogy telefonon beszél valakivel. Azt mondta, hogy:

"Nem, ma nem érek rá, a lányom megint hazahozta a legjobb barátnőjét, sehogy sem lehet levakarni. Már többször is aludt nálunk, már unom, hogy főznöm kell rá"

A barátnőm nem tud túl gyakran nálunk aludni, mert a mi lakásunk tényleg nagyon kicsi, de úgy volt, hogy ma este nálunk aludhat. Anya nagyon szeret engem, és a barátnőmet is. Kicsivel később még azt is hallottam, amint azt mondja, hogy "az anyja folyton átb@ssza a lányomat azzal, hogy majd valamikor ott aludhat náluk, de azóta ez csak háromszor volt. Az anyja csak azt akarja, hogy 'Ez' itt aludjon, meg akar már tőle szabadulni."

Mit csináljak? Nagyon megbántott, mert Anya egyáltalán nem ilyen. Néha nem is akarja, hogy ott aludjak, mert hiányzok neki, csak tudja, hogy ez nekem jó. Komolyan nem tudom, mit tehetnék.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. jún. 22. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát te semmit sem tudsz tenni, mert ha egyszer ilyen, akkor ilyen. de próbáld meg többször áthívni a barátnődet hozzátok, hátha így megbékél.

amúgy nem tudom, hogy lehet valaki ilyen utálatos.

2013. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után tuti nem aludnék ott többet :/ ez nagyon gonosz volt. Nem hiszem hogy felfalnád a háztartás összes kajáját ha egyszer kétszer ott alszol. Ennyire irigy legyen valaki..
2013. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma is itt fog nálunk aludni.
2013. jún. 22. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnődnek elmondtad hogy mit hallottál?
2013. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, úgy intézte az anyja, hogy véletlenül halljad, amit mond.

Ilyenkor a legjobb, ha visszahallja, hogy tudsz róla, és igenis húzd fel az orrod, ez elég szemét dolog volt tőle.

De a barátnőd miért nem mondta vissza, hogy valami nem stimmel?

Az anyja biztos említette neki is.

2013. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!