Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan békülhetnék ki a...

Hogyan békülhetnék ki a lányhaverommal?

Figyelt kérdés
én fiu vagyok, és van egy jó lányhaverom, egyik legjobb barátom, de féltékenység miatt is, nagyon romlott a baráti kapcsolatunk. (A lányba nem vagyok szerelmes, nem azért vagyok féltékeny) Nagyon szeretném megoldani, de nem tudom, hogy hogyan lehetne, és beledöglenék, ha elveszteném. Mit tudtok ajánlani???
2014. nov. 4. 18:18
 1/5 Liiiz*-* válasza:
szia,beszéljétek meg...vagy lehet hogy ez nem túl jó vagy nem müködne hát akkor csinálj valami olyant amivel nagyot bizonyítasz neki..esetleg ha ez sem müködik hagyd hogy ő keressen..keresni fog ha fontos neki a barátságotok és látja hogy te már kerested és próbálkoztál lelki ismeret furdalása lesz,remélem segítettem:)
2014. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) de mi az ami igazán nagy plusszpont lenne??
2014. nov. 4. 19:45
 3/5 Liiiz*-* válasza:
nem is tudom ha nincs olyan ötleted mivel nagyot tudnál bizonyítani:pl.megvédd, a haverjaid előtt is vállalod hogy igenis barátok vagytok stb.akk például rajzolj neki:D a fiúk nem nagyon rajzolnak ezért is jó ez:) vagy ha vannak közös képeitek nyomtass és rakd össze egy lapon az emlékeket..eszébe jutnak a közös emlékek
2014. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Liiiz*-* válasza:
esetleg mond el neki hogy sokat jelent neked a barátságotok..
2014. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem is utál a legjobb lányismerősöm :'(
2014. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!