Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb lány barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb lány barátommal összevesztem mivel "békülhetnék" ki vele? 15/f (többilent)

Figyelt kérdés
Nah az van, hogy mi olyan lenne mintha testvérek lennénk. egymás mellet ülünk megbízunk a másikban stb stb. kisegítjük egymást a bajban...de most összevesztünk nagyon, azon: Hogy a többi fiú osztálytársam lecigányozta a ruhái miatt. én meg mondtam a fiuknak h ne piszkáéják. és most az baja h nem védtem meg. csak annyit ír h felejtsem el..

2013. szept. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg cigány csak sajnálni tudlak.

Ha meg nem akkor ne öltözködjön úgy mint egy cigaretta.

2013. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szerelem, szex » Párkapcsolatok" öhm

Hát ha megvédted, de beleköt, hogy nem védted meg akkor nincs mit tenni.

2013. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen jól el vagytok együtt akkor nem fog ilyen semmiség miatt ez semmissé lenni.
2013. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!