Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Interneten, találkozás nélkül...

Interneten, találkozás nélkül csak sz*r emberi kapcsolatokat lehet kialakítani?

Figyelt kérdés
Tényleg nem lehet így normálisan fenntartani egy kapcsolatot tartósan?
2014. nov. 7. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka. Barátszerzés könnyen megy? Ha valóságban minden 10. emberrel jóba vagy, akkor itt is könnyen fenn tudsz tartani egy kapcsolatot.
2014. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok a szélhámos az interneten. mondanak olyat is ami talán nem is igaz. beszélgetni bárkivel lehet, az már más kérdés, hogy kinek mit hisz el az ember.
2014. nov. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sz...r kapcsolatokat a neten is ki lehet rögtön szűrni! Nekem már több mint tiz éve vannak netes ismerőseim, van akivel soha nem találkoztam, és van, akivel néha összejövünk! Szóval neten is lehet normális emberi kapcsolatokat kialakitani! :)
2014. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha van közös téma, és mind a 2 ember fent akarja tartani azt a kapcsolatot, akkor nem! Más esetekben igen!
2014. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy srác, mint netes barát, 2 éve ismertem meg itt gyakorin. Egyszer találkoztunk. De ő is meg én is barátként tekintünk egymásra vannak hónapok mikor alig beszélünk utána meg újra nagyon sokat.

Igazából lehet itt találni normális embereket.

Csak egy barátsághoz sokkal jobbak a közös programok,szórakozások.Amit neten keresztül nem lehet megoldani.

Úgy lehet fenntartani mint írta az egyik válaszoló,hogy ha mindketten akarjátok. Meg időnként szerintem jó lenne találkozni is akkor fent tartható

2014. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátom, már vagy 4 éve szinte minden nap beszélgetünk, ő fiú én lány, ő szeretne velem találkozni, folyton nyüstöl vele (barátként) de én meg nem akarok, mert ezeknek sosincs jó vége, ráadásul tök messze is lakunk. Szerintem erre a konfliktusra rá fog menni a barátságunk, mert már két naponta ezen veszünk össze. Hát ez van
2014. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!