Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm anyukáj...

Miért ilyen a barátnőm anyukája? Nem engedi velem sehova.

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért nem engedi el hozzánk soha. Lehet, hogy távol akarja tőlem tartani? De ha igen akkor miért. Ovis korunk óta legjobb barátnők vagyunk. A szüleink is jóban vannak. Azt biztos nem gondolja, hogy a tanulásban hátráltatom, mert 2 napot tanul hogy eljöhessen hozzánk 2 órára és mikor megtanult, akkor kitalálja, hogy nem porszívózott össze vagy otthagyta a ruháit az ágyon vagy ilyen apróságokat. Már 3-4 hónapja nem láttam a barátnőmet és nagyon hiányzik.
2014. nov. 9. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy más lányokkal (akiket utálok) elengedi bárhová. Hozzánk 1 órára nem engedi el de az egyikhez elengedte 4 NAPRA!! Velük a suliban minden nap találkozik. (velem nem egy suliba jár) nem értem mi baja lehet velem.
2014. nov. 9. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el hozzájuk és beszélgess az anyukájával, mert valami miatt nem kedvel, és ha rosszat nem tettél akkor valószínűleg félreértés vagy valami hülyeség, amit meg tudtok beszélni, normálisan, őszintén.
2014. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi de ha valami baja lenne velem biztos nem mondaná meg mert az anyukám barátnője. Majd megkérdezem a barátnőmet hogy nem tud-e valamit.
2014. nov. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!