Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi meg barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi meg barátnőmnek anyukája, hogy nálunk aludjon?

Figyelt kérdés
18 évesek mindketten 2 hónapja. Egy éve és négy hónapja vagyunk együtt. Barátnőmnek nem engedi meg, hogy nálunk aludjon, barátnőm meg csak mondogatja nekem, hogy "majd ha 2 évesek leszünk". Jelenleg megkérdezni sem meri mert anyukájának az sem tetszik ha egymás mellett fekszünk egy ágyon.... Például ha ott vagyok barátnőmnél és egymás mellett fekszünk és halljuk, hogy megjön anyukája, barátnőm egyből rám szól, hogy "kellj fel!". Ez így olyan gáz és olyan rosszul esik. Sőt még csak nem is szexelhetünk ha náluk vagyunk, még akkor sem ha anyukája nincs otthon. Hozzánk meg ritkán jön ki barátnőm. Én meg csak úgy aludhatok náluk, ha külön szobában alszom....

2014. febr. 7. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy 18 éves lány engedélyt kér az anyukájától? OTt súlyos gondok vannak a lánnyal.

A barátnőd felnőtt ember ott alszik ahol akar, és azzal akivel akar! anyu túlvezérelt baromságait nem kötelező eltűrni.

2014. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kötelező. Ha arra hivatkozik, hogy 18 éves, egyből megkapja, hogy nem tud semmit felmutatni meg hogy amíg abba a lakásban él szót kell fogadnia.
2014. febr. 7. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos akkor albérlet, és közös élet. Erre ez van. A hüyle anyjával főleg neki kell megkűzdenie, nem tudtok mit csinálni.
2014. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja albérlet. Én bele is mennék csak barátnőm nem. Szerinte túl korai lenne összeköltözni. Másrészt most fejezem be a sulit és amíg nincs munka addig esélytelen hogy albérletbe menjek.
2014. febr. 7. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye fontoskodó anya. Meg tipikus buta lány...
2014. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert hülye az anyja. Minek szülte a gyereket, azért, hogy a "fogja" legyen, vagy lehet neki is emberi kapcsolata? Meg ez az ameddig a lakásomban élsz és a kenyeremet eszed felfogás... 18 évesen nem 14 éves már, hogy ennyire korlátozni kelljen a szabadságát. Vesszetek össze anyucival, világosítsátok fel, ha máshogy nem, majd így rájön, hogy a lánya nem kislány már és szembe mer szállni az anyjával.
2014. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy anya félti a lányát... 18éves, na és? Neki mindig is a kislánya lesz. Elsősorban a barátnődnek kéne elbeszélgetni az anyukájával, hogy mégis mi az amiért nem engedi, hogy nálad aludjon? Mi a probléma? Mitől fél? Fél, hogy elkallódik, vagy hogy teherbe esik? vagy valami más van a háttérben? Erről nekik kell beszélniük, és nekik kell elsősorban megnyílniuk egymás előtt... Neked pedig türelmesnek kell lenned...
2014. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is egy idiota az anyám kb ilyen szinten van mint a barátnőd anyuja..énis 18 éves lány vagyok csak nekem annyi különbséggel hogy a barátomat már megengedi hogy együtt aludjunk föleg hogy távkapcsolatba élünk nemtud mit kezdeni evvel, de igyis sokszor a fejemhez vágja hogy k**va vagyok mert van másfél éve egy normális kapcsolatom..ezen kivül sehova nem enged máshova nem enged a barátaimmal tehát mindent megtilt mert elkurvulok rögtön evvel jön meg avval jön hogy a tanuláson járna az eszed ne a csavargáson pedig nem szoktam nagy dolgokat kérni..annyit nem enged hogy barátnőmmel bemenyjek szombaton a városba délután! tehát vannak ilyenek, énse tudok vele mit kezdeni!:(
2014. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!