Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves lány vagyok, átlagos,...

15 éves lány vagyok, átlagos, vannak barátaim (de igazi barátnőm nincs akivel mindent meg tudok beszélni) de sajnos messze laknak tőlem. (Debreceni vagyok. ) A hétvégéin full unalmasan telnek. Nincs társasági életem! Mit tegyek? Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Amitől mindig félek, az a visszautasítás, hogy nem leszek szimpatikus.

2014. nov. 9. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudnád mennyien vannak még ilyen helyzetben... Csak a szokásos dolgokat tudom mondani, keress érdeklődésednek megfelelő hobbit, majd ahhoz társaságot. A visszautasítástól meg ne félj, ha megtörténik, mi van akkor? Semmi. Keresel mást, akivel majd passzol minden. Ha viszont nem keresel, akkor nem is fogsz találni. Nem fognak kopogtatni az ajtódon hogy hahó, leszünk barátok? Neked is tenned kell érte.
2014. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

rengeteg online közösségi oldal létezik, ott debreceni embereket keresel és rájuk írsz.

a probléma akkor van ha nem vagy hajlandó neten ismerkedni, meg nem kezdeményezel.

2014. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem fog a lehetőség az ölembe pottyanni. Röplabdázok, ott az a baj hogy oda jár az egyik ''barátnőm'', akit nem akarok megbántani, nem akarom neki megmondani hogy miatta nem barátkoznak velem. mindegy ez hosszú és bonyolult történet. A lényeg hogy nem lenne időm máshova is járni sportolni meg minden elkezdődött szeptemberben...
2014. nov. 9. 15:25
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Spontán írjak rá vkire? Ez így olyan lutri
2014. nov. 9. 15:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg nem tehetek fel képet magamról a közösségi oldalakra:/
2014. nov. 9. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy mi az hogy a barátnőd miatt nem barátkozik veled senki? Ez teljesen hülyeség. Aki emiatt nem akar megismerni, az jobb ha meg sem ismer, nagyon óvodás viselkedés az ilyen.

A másik amit nem értek, hogy miért ne tehetnél fel képet magadról?

Egyébként neten ismerkedni tényleg jó ötlet, írj rá emberekre, ha van egy-két értelmes szavad, akkor simán beindul a beszélgetés, utána meg akár találkozhattok is. Több haveromat (mert barátaim nekem sincsenek) ismertem meg így.

Ezenkívül ha van hobbid, vagy valami ami érdekel, akkor járj el klubba, szakkörre, iratkozz be még valamilyen sportra, ott is lehet ismerkedni (egyébként tapasztalatból mondom, a csapatjátékok erre nem jók már ennyi idősen, az összeszokott csapatok miatt).

2014. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziia. Én Derecskei vagyok nekem írhatsz privibe :D
2014. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tudom, kevés ideje van mindekinek, ezért kell neten próbálkozni abban a kevés szabadidődben, amikor meg nem röplabdázol, pl eljárhatsz táborokba, vagy művészeti szakkörre, koncertre, stb.


nem kötelező ráírni senkire sem spontán, várhatod évekig hogy mások írnak rád spontán. ha félsz a visszautasítástól, és semmit se csinálsz akkor biztosan örökre magányos maradsz.


de nem így kell elképzelni. akár itt is feltehetsz kérdést hogy ki barátkozna veled, vagy bármelyi kközzösségi oldalon ahol vannak profilok is, hozzád haonló érdeklődésű/gondolkodású embereket találhatsz és csak azokra írsz rá "spontán".


ezt sem értem miért nem tehetsz fel képet magadról, de nem is kötelező.


úgy tűnik inkább kifogást mint megoldást keresel, amíg ezen nem változtatsz, semmi nem változik.

2014. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Maja Mira válasza:
Szia ha gondolod nekem is írhatsz.pest megye.Nagyon szeretek ismerkedni.Ha nem gond írok párat ahol ismerkedhetsz:önkéntes munka,iskola,sport,képzések,nyelvtanulás csoportba,könyvtár,színház,múzeum,park,clubbok,kutya/macska sétáltatás........van még bőven ötletem,ha kell
2015. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!