Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen előnyei/hátrányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei/hátrányai vannak ismekedésnél és párkapcsolatban ha az ember (férfi) INFP vagy INFJ személyiségtípusba tartozik és leginkább párjának is ilyen személyiségtípusút szeretne?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hogy nem kellene számítania meg nem ez alapján kell hogy eldőljön. Bár tapasztalatból mondom, hogy de igen sajnos számít, sokat tud számítani - hosszú távon - hogy az ember egy hozzá hasonló személyiségű/gondolkodású emberrel van együtt akinél megvan az esélye annak hogy VALÓBAN átérzi és érzelmileg átéli azt amit a másik fél...


Nekem volt már olyan kapcsolatom ahol annyi volt a különbség, hogy én "F" ő pedig "T" volt és már ebből is sok olyan különbözőség volt ami hosszú távon "gyilkos" ebben az esetben.


(Remélem elenyésző lesz a "hüjje vagy mer' illen nincsen is mer' nincsen csak menő arc van meg lúzer és a menő arc dugja a jócsajt a lúzer meg nem haha"



#MBTI #INFJ #INFP #Quixote #enyhén furcsa valaki #nem átlagos sajnos
2014. okt. 31. 23:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Jokerdes, en ISTP vagyok hatha ilyet keres egy 20-22 eves csaj :D



(es igen eleg jol illik ram az ISTP, annak minden elonyevel es hatranyaval)

2014. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Én csak az ISBNt ismerem, azt is csak azért mert könyvesboltba dolgoztam. Mik ezek a kódok?
2014. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

A hátránya hogy csoportnak tekinted a kedvesed és nem személynek.

Előnye hogy csoportszexre jobban vagy hajlamos.

2014. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tekintek én csoportnak senkit, a baj forrása hogy a többi személyiségtípssal nem jövök ki jól... Persze rosszul se, de jól pláne nem. Egyszerűen nem értenek meg engem és én sem őket.
2014. okt. 31. 23:24
 5/21 anonim ***** válasza:
INFJ vagyok, lövésem sincs, hogy akikkel eddig voltam, milyen személyiségtípusba tartoznak. Egy hozzám hasonló INFJ nem tetszene, elég magamból egy is :D
2014. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Hallod-e én INFP srác vagyok és komolyan mondom Neked, az INFJ lányok a világ legjobbjai. Velük minden olyan álomszép, mesés. :) Nagyon egy húron pendülök velük.
2014. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én magam is INFP vagy INFJ vagyok (magam sem tudom pontosan a tesztek nem mutatták ki pontosan - a többi tényező markáns (IN az F pedig kifejezetten az 90%-ra tette az összes általam kitöltött, egyedül a vége érdéses, még magam számára is. Mindkettőben lenne logika, de ellentmondás is.


Azzal tisztában vagyok hogy ez a 2 típus akikkel úgy igazán jóban tudok lenni (ahogy az előző írta így is van) mert a többieknél vannak gondok. Az introvertált-extrovertált ellentétet nem kell kifejtsem azt mindenki tudja milyen, az S és az N közötti különbség is látványos tud lenni, az F és a T között is szomorú a különbség, mert míg én mint F minden iránt érzek valamit és inkább az érzéseim befolyásolnak (persze normális mértékben) addig a "T"-k világa nekem kissé érzéketlennek tűnhet.


INFJ-ből nagyon kevés van (lehet ezért nem találkoztam még olyannal aki megértett volna úgy igazán?) INFP emberek pedig olyanok mint én a "saját fejükben élnek" (én már túlságosan is néha az az érzésem)

2014. okt. 31. 23:43
 8/21 anonim ***** válasza:
6%
minden erős kategorizálás csorbítja a valóságot. Én introvertált vagyok, az tuti, de a másik három kategóriában ez képlékeny pl helyzettől függően is változhatna a besorolásom. Már ha ez egyáltalán számítana. Mert néha a totál ellentétes személyiségek is rohadt jól elvannak, máskor meg hasonló hasonlót vonz. Na bumm...
2014. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

INFJ: Az érzékelés kívülről van náluk. Az intuíció belülről fakad.


INFP: az érzékelés/érzés belülről zajlik, az intuíciót a külvilág eseményei által nyeri.


Kettő e téren ellentét, de tökéletes a kiegészítés, mivel az IN introvertált személyiségtípust takar, az F a feeling, amit ugye te is írtál, tehát mindent a saját érzelmi szűrőjén keresztül vizsgálja. Mindkét típusra igaz.


A T valóban hideg, érzelemmentesnek hathat, mivel a T a racionalisták. Mindent logikai úton mérnek fel. Tőlem távol áll ez nagyon, sokkalta inkább az érzékelés, érzés, intuíció alapján mérek fel helyzeteket, embereket. Utálom a hideg szarkasztikus humort és értékelést.


Az INFJ lányok nagyon különlegesek, van bennük valami olyan plusz, ami másokban nincs meg. Bölcsek és intuitívak rendkívül. Nem lehet elmondani. Valóban ritka, az INFJ az emberiség 1%-ánál van jelen kb. De az INFP is ritka nagyon.


Ezért a belső intuícióból, érzékelés milyenségéből, egyértelműen társadalmi hivatások javasoltak e típusknak. Társadalomtudományok.

2014. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Az INFJ lányok nagyon különlegesek, van bennük valami olyan plusz, ami másokban nincs meg. Bölcsek és intuitívak rendkívül. Nem lehet elmondani. Valóban ritka, az INFJ az emberiség 1%-ánál van jelen kb. "


INFJ nő vagyok. Nem érzem a nagy különlegességet, hacsak a nagyon magas EQ szám nem számít annak. De egyébként full átlag...

2014. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!