Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem fura ez? Help!

Csak szerintem fura ez? Help!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy legjobb fiú barátom és egy legjobb lány barátom.. Régen a fiúnak én tetszettem,bár ezt utólag vallotta be, de mivel nekem lett barátom így ez elmúlt.. Később a legjobb barátaim összejöttek.. Mióta együtt vannak a fiú azóta folyamatosan a nemlétező szexuális életükről beszél.. Hogy miket beszélnek meg, hogy miket csinálnának egymással.. Nekem fura hogy fiúként ezt pont velem, egy lánnyal osztja meg.. Mi lehet ennek az oka hogy mindig nekem mondja?

2014. nov. 9. 19:03
 1/4 lio77 ***** válasza:
Nem lehet,hogy még mindig inkább te jössz be neki,jobban mint a másik lány?Persze nem ismerem őket,és a kapcsolatukat,de simán lehet hogy ezzel utalni akar arra hogy "látod,veled is lehetnék".
2014. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És miért nem vagy képes azt írni neki, hogy bocs, de ez engem nem igazán érdekel, a ti magánügyetek? Vagy élvezed vagy ennyire szerencsétlen vagy, hogy nem bírod ezt mondani neki.
2014. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már többször mondtam neki, hogy ez az ő magánügyük és ne is mondja nekem mert nem érdekel.. Szóval ezért nem értem..
2014. nov. 9. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem direkt ki akar idegelni. Kérdezd meg tőle, hogy ez mire jó.

Az is lehet, hogy ezt bosszúként csinálja.. De n látok a fejébe... :(

Ne törődj velük, szerezz új barátokat! Mert ezek szerintem nem ideális barátok számodra.. :) Jobbat érdemelsz és szabad akaratodból kell választanod! :)

2014. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!