Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek haverokat?

Hogyan szerezzek haverokat?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Az érdekelne, hogy hogyan tudnék ismerkedni. Idén még megyek pár koncertre pl a hétvégén Miskolcra és az érdekelne, hogy hogyan lehetne odamenni az emberekhez ismerkedés miatt? Mert gondolom, hogy elég hülyén nézne ki ha csak úgy odamennék valakihez. Mert csajokhoz oké vagy esetleg a pultosokkal lehet pár szót váltani de a többiekhez, hogy lehet szóba állni milyen indokkal? Légyszi segítsetek! Köszi!


2014. nov. 12. 21:15
 1/3 Cleavage válasza:
Egy koncerten szerintem mindenki elég ittas lesz ilyenkor a legkönnebb ismerkedni. Igyál egy kicsit és ne félj. Akár milyen indokkal leszólíthatsz bárkit.
2014. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismét "mérhetetlenül sok hasznos" válasz érkezett... Azt sem értem, hogy miért vagyok még ezen az oldalon regisztrálva...
2014. nov. 13. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi! Ne az oldalt szidd!


Most olvasom a könyvet Spielberg életéről. Ő folyamatosan költözött, a családja miatt, apja új munkát kapott kb. 5 évente. Nézd mi lett Spielbergből! :)

2015. okt. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!