Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan keltsem fel a hülye...

Yngve kérdése:

Hogyan keltsem fel a hülye haverom figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akivel korábban jó haverok voltunk, de kb. másfél éve nem reagál semmilyen üzenetre. Részegen összebalhéztunk és megsértődött. Nyáron viszont üzent, hogy menjek át. Megbeszéltük a találkozót, de nem jött el. Azután párszor elmentem hozzájuk felcsengetni, de mindig az anyja vette föl, ő nem volt otthon. Majd kb. másfél hónapra rá válaszolt és az évekkel ezelőtti balhéra hivatkozott, meg azt is mondta, elköltözött, ne keressem. De nem rég a szülinapja alkalmából küldtem neki képeslapot, és megkapta, mert kiírta egy közösségi oldalon, hogy ismeretlentől kapott üdvözlőkártyát, szóval kamuzott. Elmenni már nincs kedvem hozzá, a neten megközelíthetetlen, mit vethetnék még be?


Ui: tudom, hogy a srác gáz, sőt, ő igazoltan nem komplett, van egy enyhe skizofrén beütése, szociális élete sincs ergo barátai se nagyon, szóval lépjünk túl azon, hogy a srác gáz, vagy hogy én vagyok az, amiért ennyi erőfeszítést teszek :D (részben érdekből)


A baj az, hogy itt trükközni kell ahhoz, hogy meg lehessen őt "nyerni", de én kifogytam belőlük. Bármi frappáns, hatékonynak gondolt ötlet?



2014. nov. 17. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek fecsérelsz olyanra energiát, aminek nincs értelme? Próbálkoztál, nem jött be, lépj tovább.
2014. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom az ui. utáni rész nem jutott el hozzád, attól kérek választ, akinek ötlete van
2014. nov. 18. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az előző válaszoló is végig olvasta az irományodat.


És teljesen egyet értek vele.


Ez ugyanaz a kategória mikor egy lány elhagy egy fiút és az továbbra is zaklatja őt mert nem képes felfogni hogy vége a kapcsolatnak.


Szinte már csak valami olyasmit tudsz csinálni hogy megvárod őt a kapualjba mikor haza ér és elkapod őt.


Megéri ez neked ?

Erőszakot venni a másikon.

Nem hiszem.

2014. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
LÉgy őszinte!! :)
2014. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!