Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretne valaki beszélgetni,...

Szeretne valaki beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Bármiről, persze a kvantumfizikához nem értek... :D de ha csak úgy beszélgetni szeretnél írj.

17/F



2014. nov. 18. 10:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Lázas lettem te :))

Nem iszok alkoholt :D

Teázok jelenleg s veletek ütöm el az időt xD

2014. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Hát kérlek suliban kellene lennem, igen, de nem vagyok ott, és ezt úgy sikerült elérnem, hogy vasárnap elmentem futni a sötétben és hát persze, hogy sikerült megbotlani valamiben és úgy kificamítani a bokám, hogy jelenleg rá sem tudok állni :/


Szabadidőmben rengeteg mindent szeretek csinálni, aludni, aludni és hát igen aludni.Na jó egyebet is :)


A hüvelygomba témát viszont visszapasszolnám :P

2014. nov. 18. 11:15
 13/38 A kérdező kommentje:

Jobbulást :)

"Nem iszok alkoholt" Ez viszont súlyos hiba :D

2014. nov. 18. 11:17
 14/38 anonim ***** válasza:
Neked is jobbulást! :D dehogy hiba ;) nagyon jó így
2014. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

na az jó pont...mármint, hogy nem iszol alkoholt :) mondjuk így lassabban gyógyulsz :) én sem iszom alkoholt, max 1 évben pár gyümölcsös sör a legjobb barátom társaságában...de én nem is vagyok beteg :P 21 évesen még a gyerekorvosomhoz vagyok bejelentve és több mint 3 éve nem vagyok beteg, nem kell igazolás már a suliba :D


legalább jól be vagy takarózva és szopogatod a jó kis forró mézes citromos teát? :)


.

.

.


én karácsonykor zúztam meg a lábam, majdnem törés lett, de inkább a testem döntött, hogy csak zúzódás legyen...elég sokáig nem tudtam ráállni rendesen...de most már jó :) neked is sikeres gyógyulást :)


ismerek 1 lányt aki szeret sokat aludni :D jól összeillenétek :D csak hát álom világban élnétek :P


nekem nem volt még hüvelygombám...meg másmilyen gombám sem, max a pizzán :D de azon jó :P különben is fiú vagyok :D

2014. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Aham :)) persze, hogy bevagyok takarva :D

Tudom, hogy fiú vagy, már beszéltünk ;)

2014. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

azt nem neked írtam :)

és miről beszéltünk? :)

2014. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Hát azért én azt vallom, hogy egy kis alkohol, mértékkel nem árt meg :)

És inkább egy jó vörös bor, mint a citromos sőr :P


De pl egy kis forralt boros tea megfázás esetén jól jöhet :)

Én küldeném vissza ha most beállítana valaki vele a szombámba, de hát álmodozhatok...


Amit sajnos szoktam, hatalmas álmok, hatalmas tervek, csak épenséggel a megvalósítás - na az valahogy nem szokott menni.

2014. nov. 18. 11:30
 19/38 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem nekem írtad. Rég beszéltünk, de mindjárt kikeresem.
2014. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Te segítettél, hogy elérjem azt a csajt, aki letíltott. S írtál neki te. Emlékszel?
2014. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!