Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretne valaki beszélgetni,...

Szeretne valaki beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Bármiről, persze a kvantumfizikához nem értek... :D de ha csak úgy beszélgetni szeretnél írj.

17/F



2014. nov. 18. 10:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én se vagyok vallásos, ennyit erről. :D

Nekem a házasság sokat nem jelentene, hisz nem az a templomba elmondott pár azó változtatja majd meg az életem/kapcsolatom/hozzáállásom :D


Jó étvágyat nektek.

2014. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

köszi :)

hát ma már szerencsére nem sok ember agyát mossák...van előnye is a közösségnek, de több a hátránya sajnos...

2014. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
én is pont Gary Chapman-t olvasok :D a szerelem pszichológiáját! :DDD am. beteg vagyok de ma nem is kéne dolgoznom :) 19/l
2014. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Kb.
2014. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Épp egy 19 éves csajjal beszélek, ő is beteg :D nem te vagy az? xD
2014. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Kösz, neked is :)

Pörköltöt nokedlivel.


Én sem vagyok vallásos, bár tiszteletben tartom mások vallásosságát - de a vallásos hit az én lényemmel nem összeegyeztethető.

De hiszek a hitben. Az önmagunkba, másokba vetett hit erejében.


A házasság, esküvő számomra, nem a papírról, vagy a vallásról szólna. Csupán két ember szerelmének "megünnepléséről".

2014. nov. 18. 12:35
 37/38 anonim ***** válasza:
Jó megfogalmazást :)
2014. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

a hitben én is hiszek és más vallásossága nem zavar, csak akkor ha rám akarja erőltetni...na az nagyon zavar...


Én Gary Chapman 3. könyvét olvasom az első kettő nagyon bejött (A szerelem pszichológiája, A szeretet mint életforma)...szerintem mindenkinek ismernie kellene a benne rejlő tudást...talán több boldog pár lenne ha ismernék és betartanák...


én annyira nem akarok esküvőt...de ha a barátnőm akar akkor a kedvéért megteszem...pl az egyetlen ok amiért megkeresztelkednék az ha életem párja templomi esküvőt szeretne...de akkor se lennék vallásos...nem amiatt lépnék az intézménybe, kizárólag, hogy boldoggá tegyem az akkorra már feleségemet :) nem adnám fel önmagam...

2014. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!