Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan, hol ismerkedjek?

Hogyan, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet,hogy fiatal vagyok és most ebben az évben dolgozok iskola helyett persze full egyedül munkatárs sincs. A lényeg,hogy senki se foglalkozik már velem nem szeret senki és szeretnék ismerkedni. Hol tehetném ezt meg? Hűséges,értelmes,kedves emberekkel szeretnék megismerkedni. Mindegy,hogy fiú vagy lány :) 19/L
2014. nov. 19. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár itt is megtehed bármikor. Simán kifoghatsz normális embereket.
2014. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre még tökéletes ez az oldal. Bár jól kell kiszűrni a kamusokat, és elég sok idő mire találsz olyat akivel tudsz/van miről beszélni.
2014. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát először is ki kéne mozdulnod.


Ahhoz hogy egyedül neki vágj elég tökösnek kell lenni, inkább kéne szerválni egy barátnőt akivel tudtok csavarogni, úgy könnyebb.


Viszont ha pasizni akarsz akkor lehet hogy jobb egyedül menni, mondjuk egy plázába.

Én már mentem oda ilyen helyen lányhoz beszélgetni.

Na most ilyenkor az van hogyha a lány vihog a barátnőjével akkor a fiú nem fog odamenni.


Ha lemész egy konditerembe ott biztos hogy fel akarnak szedni a fiúk, tudom mert ott mi is csajoztunk a haverokkal.

Persze mivel mindenkinek a csinos tetszik ezért nem árt egy ápolt külső jó megjelenéssel.


Vagy ha beállsz a csajok közé aerobikozni ott is simán lehet barátnőket szerválni.

2014. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár itt is bukkanhatsz rendes emberekre, nekem pl lett innen több jó ismeretségem, és lett egy erősnek tűnő barátságom is.. Igaz hogy mindegyik személytől távol élek, de mindent megoldunk, napi szinten beszélünk, és bár nem tudunk minden nap találkozni, mégis működik a dolog. :) 25N
2014. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!