Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jogom a legjobb barátnőmre...

Van jogom a legjobb barátnőmre megsértődni?

Figyelt kérdés
Egyik pénteken megbeszéltük, hogy vasárnap délután eljön hozzánk. Szombaton nem ért rá mert egy másik barátnőjénél volt. Az még oké. De én vasárnap 2 után írtam neki egy üzit hogy akkor jön? Megdöbbent választ kaptam. Elfelejtette. Jó. Jó, nem jó! Akkor azt mondta hogy akkor négyre jön. írtam ok. Fél ötkor még mindig nem jött! Anyukám felhívta az ő anyukáját. Anyukája meg volt döbbenve!
2014. nov. 19. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Erdekes erdekes. Vegul is elment vasarnap vagy nem? Es min volt az anyukaja megdobbenve? Amugy ha elfelejt egy ilyen legjobb baratos programot vagy nem a legjobbbaratod vagy valami fontos vagy sokkolo dolog tortenhetett vele. (Mivel lany azt most nem feltetelezem hogy kockulas ragadta el a jelentol , bar a sorozat fuggoseg lanyoknal egyre surubben elofordulo dolog.) De erdemes lenne utana jarni hogy hogy felejthette el? Ettol fuggoen kicsit morcos lehetsz ra de nem egy nagy dolog az egesz szoval annyire nem. Amugy a jog meg van csak merlegelni kell
2014. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben csak az a gáz, hogy te egy totális marhának vagy nézve és emellé szarik is rád, de te még pucsolsz neki. Ügyes vagy.
2014. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Simán besértődhetsz rá, ha nem ment végül el, de ehhez azért nem igazán értem, hogy az anyukáknak mi köze hozzá?
2014. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül nem jött el vasárnap. Fél öt után felhívtuk és mondtam hogy most már mindegy nem kell jönnie
2014. nov. 20. 17:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és az anyukáknak annyi köze van hozzá hogy az anyukám elggé haragudott rájuk.....ezért felhívta őket. elég furcsa pedig nem a mániája hogy embereket hivogasson.
2014. nov. 20. 17:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen és azt mondta hogy valami filmet kezdett el nézni előtte. azt elfelejtettem mondani
2014. nov. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!