Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmet szeretném...

Dorcsi,Dorci, Dorka kérdése:

A legjobb barátnőmet szeretném meglepni valamivel, (nincs szülinapja, meg semmi) csak úgy mert szeretem! Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Mit lehetne készíteni ami kreatív és új valami érdekes! amit el tud rakni emlékbe, vagy akár hordani, vagy tudná használni a mindennapokba! Sürgős lenne! szeretném minnél hamarabb elkészíteni! Lécci írjatok

2014. nov. 18. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fotóalbum? Sok közös fotóval? :D
2014. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) erre már én is gondoltam! csak nagyon nem tudok kinyomtatni képeket! az a baj :)) de azért köszi :)
2014. nov. 18. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy cuki nigg*rt *-*
2014. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs konkrét alapja - csak mert szereted, akkor hova ez a sietség? :) Popper Péter azt mondta, hogy a legdrágább kincs, amit az egyik ember a másiknak adhat az az ideje.


Egy rajz, festmény vagy origami, én például csináltam ilyen hattyút:

[link]

Macera munka, de nagyon örülnek neki (pont azért mert macera).

2014. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
/22:16/ Nem tudom! :D csak már nagyon szeretném őt meglepni! :)) köszönöm az ötleteket ;)
2014. nov. 18. 22:20
 6/7 anonim válasza:
Mi mindig rajzolunk egymásnak!vagy esetleg írj neki egy verset! Én már írtam neki egyszer és tettszett neki. nem kell hosszúnak lennie.
2014. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
/21:06/ Köszi! úgyis szoktam verseket írni! :) lehet írok neki egyet! :)) köszi az ötletet! :)
2014. nov. 20. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!