Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El kellene mennem vele csak...

El kellene mennem vele csak azért mert nincs kivel elmennie?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek én vagyok az egyetlen barátja (ahogyan nekem csak ő). Dizsibe szeretne menni de én utálok zajos helyekre menni, nem szeretek táncolni és tömegiszonyom is van.

Én nem szeretek inni, ő be akar rúgni. Én hétfőn reggel 6-kor munkába indulok, ő ha nem bír felébredni akkor nem megy iskolába.

Tényleg el kellene mennem vele csak azért mert nincs kivel elmennie? Bele kell férnie egy barátságba ilyen áldozatnak?


2014. nov. 29. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved ne menj.
2014. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hoztam ilyen áldozatot.

Bár én szeretek bulizni,inni is.

Barátnőmnek össze vissza voltak a szabadnapjai,hétvégére ritkán esett. Aztán bevállaltam,hogy jó akkor menjünk hétköznap discoba,nem baj,hogy nekem 7 kor kell kelnem és munkába menni.

Hajnal 3 vagy fél 4 körül értem haza.7 kor felkeltem és elmentem munkába.Igazából annyit azért direkt nem ittam,hogy full másnapos legyek.Másnap inkább csak picit fáradt voltam hamarabb is mentem aludni aznap,de semmi extra.


Szerintem belefér,egyszer élünk.Sose tudhatom értem mit fog majd hozni.Főleg,hogy nekem is csak ő van és én is neki.


Amúgy meg szombat van,nem értem miért hivatkozol hétfőre,holnap nem tudod magad kipihenni vagy mi?

2014. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell elmenned vele, ha nem akarsz. Én sem mennék hangos, zsúfolt helyre, főleg nem úgy, hogy utána nekem kelljen hazacipelni a részeg hátsóját, mert kettőig nem lát a piától...

Azért a barátságban is vannak határok, alap, hogy nem kérünk olyat a másiktól, ami neki rossz.

2014. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!